BB LINE 82 | 83

Seria okien BB LINE to doskonałe połączenie funkcjonalności i estetyki w przystępnej cenie.

więcej informacji

PanoramaSky

Zobacz więcej dzięki drzwiom przesuwnym PanoramaSky.

więcej informacji

Tomasz Kuszczak
z marką Bertrand

więcej informacji

OKNA
które chronią

Poznaj produkty marki Bertrand
które zapewnią spokój Tobie i Twojej rodzinie.

więcej informacji

INFRATHERM
OKNA GRZEWCZE

Wyobraź sobie, że Twoje okna stają się źródłem ogrzewania.

więcej informacji

Program
Czyste Powietrze

Zdobądź dofinansowanie na nasze okna i drzwi.

więcej informacji

PREMIERA
Drzwi LIGNUM

Drzwi zewnętrzne z powierzchnią z naturalnego dębu.

więcej informacji

Okno
Synergic

Nowoczesne czy tradycyjne? Lekkie czy solidne? Trwałe czy szlachetne? 
Okna Synergic marki Bertrand to rozwiązanie bezkompromisowe. 

więcej informacji

Okno
Kombisystem Plus

Skutecznie utrudnia życie potencjalnym włamywaczom.

więcej informacji

Okno PVC
LINEAR

Wizualna perfekcja i optymalne parametry techniczne.

więcej informacji

Otrzymaj dofinansowanie z programu Czyste Powietrze na okna i drzwi.

Dofinasowanie na okna może sięgnąć nawet 10.000 zł. Dowiedz się więcej informacji i skorzystaj.

Otrzymaj dofinansowanie z programu Czyste Powietrze na okna i drzwi.

Dofinasowanie na okna może sięgnąć nawet 10.000 zł. Dowiedz się więcej informacji i skorzystaj.

OOFERTA BERTRAND

Produkty BERTRAND charakteryzują się najwyższą jakością, potwierdzoną certyfikatami. Do produkcji okien i drzwi firma stosuje nowoczesne technologie oraz wykorzystuje szeroką gamę materiałów: różne gatunki drewna, systemy profili okien PVC i aluminiowych, a także materiały drewniano-aluminiowe i PVC-aluminiowe. Wysoki współczynnik przenikalności cieplnej zapewnia w pomieszczeniu większą temperaturę dając tym samym znaczące oszczędności. Produkty Bertrand stanowią świetną osłonę przeciwko negatywnym warunkom atmosferyczny takim jak deszcz, śnieg czy grad a ich użytkowanie jest bezpieczne zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Profesjonalny montaż naszego serwisu zagwarantuje właściwą użyteczność przez długie lata.

OKNA
ROLETY
FASADY
DRZWI
ŻALUZJE FASADOWE
SYSTEMY WENTYLACJI
systemy wentylacji Bertrand
TARAS/BALKON
BRAMY GARAŻOWE
AKCESORIA
akcesoria Bertrand
PASSIVE SERIES
PAKIETY OFERTOWE

TTRENDY I INSPIRACJE

okno drewniano-aluminiowe

okno PVC (plastikowe)

okno drewniane

okno PVC (plastikowe)

Przestrzeń w mieszkaniu jest bardzo cenna i powinna być optymalnie wykorzystana. System przesuwny BERTRAND SMOOVIO zapewnia komfort użytkowania, wyjątkową lekkość, oszczędność miejsca i jest przy tym wyjątkowo szczelny.

system przesuwny

GGDZIE KUPIĆ

Nasze salony i partnerzy służą Państwu fachowym doradztwem i pomocą. To miejsca przygotowane specjalnie dla Państwa, by dostarczyć informacji oraz dopasować najlepszy produkt w pełni spełniający Państwa potrzeby. Zarówno salony partnerskie jak i firmowe to miejsca, w których można sprawdzić jakość wykonania naszych produktów. Dostępność różnorodnej palety kolorów sprawi, że wybór idealnego stylu stanie się o wiele łatwiejszy.  Jesteśmy przekonani, że przekazując nam swoją wizję zostanie wypracowana wspólna koncepcja, która doskonale wpasuje się w Państwa oczekiwania. Aktualnie znajdujemy się z kilku lokalizacjach w Polsce, lecz ciągłe nastawienie na rozwój sprawia, że liczba salonów będzie się sukcesywnie zwiększać.

firmowe salony sprzedaży Bertrand okna i drzwi
salony partnerskie Bertrand okna i drzwi

KKONFIGURATOR DRZWI PREMIUM

STWÓRZ SWOJE DRZWI MARZEŃ

STWÓRZ SWOJE DRZWI MARZEŃ

Wybierz rodzaj fasady, wypełnienia, zmieniaj kolory, pochwyty, użyj szkła lub nie. Twoja decyzja, Twoje drzwi - natychmiastowy efekt. Dzięki naszemu konfiguratorowi drzwi online będziesz w stanie jeszcze bardziej wyobrazić sobie wymarzony dom. Możliwość wczytania własnego zdjęcia daje szansę nałożenia produktów Bertrand na fotografię tworząc jednocześnie realistyczną ekspozycję. Dzięki wachlarzowi różnych opcji jest możliwość symulacji wielu projektów skomponowanych w wielu kolorach i urozmaiconych dodatkach. Wybór odpowiedniego materiału, szkła czy pochwytów także jest możliwy w naszym konfiguratorze. Stworzona wizja jest automatycznie wysyłana do naszego przedstawiciela, który po wstępnej analizie będzie w stanie przedstawić Państwu ofertę dla danego projektu.

konfigurator drzwi premium Bertrand
Katalog Bertrand

Katalog BERTRAND

ZOBACZ GDZIE I KIEDY TYLKO CHCESZ

Zapraszamy do przeglądania i pobierania naszego katalogu. Pozwala on na wygodne zapoznanie się z naszą ofertą. Sprawdzisz w nim propozycje naszych aktualnych produktów, porównasz kolorystykę oklein a także dopasujesz do siebie idealny materiał.  Gotowe projekty staną się z pewnością świetną inspiracją a szczegółowa charakterystyka produktów utwierdzi w przekonaniu, że firma Bertrand to wysokiej jakości stolarka okienna i drzwiowa. Zapoznaj się z całą ofertą naszej firmy i podejmij decyzję o zwiększeniu komfortu w swoim mieszaniu lub domu. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji, możliwe będzie znaczące wyciszenie pomieszczeń mieszkalnych jednocześnie zapewniając niebywałe oszczędności.

KKOLORYSTYKA OKIEN I DRZWI

KOLORYSTYKAOKIENDRZWIBERTRAND

NNASZE REALIZACJE

Produkty BERTRAND charakteryzują się najwyższą jakością, potwierdzoną certyfikatami. Do produkcji stolarki firma stosuje nowoczesne technologie oraz wykorzystuje szeroką gamę materiałów: różne gatunki drewna, systemy profili PVC i aluminiowych, a także materiały drewniano-aluminiowe i PVC-aluminiowe. Posiadamy bardzo bogate portfolio naszych realizacji, które wykonane zostały zarówno w budownictwie jednorodzinnym jak i inwestycyjnym. Jedno i wielopiętrowe domy, eleganckie wille a także budownictwo wielorodzinne to przykłady budynków, w których znaleźć można produkty marki Bertrand. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć zaufanie sporej liczby osób, którzy przez wiele lat korzystają z okien lub drzwi marki Bertrand.

BUDOWNICTWO JEDNORODZINNE

budownictwo jednorodzinne

BUDOWNICTWO INWESTYCYJNE

budownictwo inwestycyjne

FASADY

fasady

FE PR EU PL v5

© 2016 BERTRAND. All Rights Reserved.