Blog - Ekspercki poradnik producenta okien i drzwi Bertrand

Blog ekspercki firmy Bertrand powstał po to, abyśmy mogli dzielić się z Państwem naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z branży okiennej. W tym miejscu regularnie pojawiająsię artykuły, zawierające fachowe porady naszych ekspertów. Aby dowiedzieć się więcej o tym, na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru drzwi lub jak dokonać prawidłowego montażu okien, wystarczy śledzić blog na bieżąco.

W dobie nieustających informacji o postępującej degradacji środowiska naturalnego, wyczerpywaniu się surowców, odpowiedzialność za środowisko naturalne dotyczy wszystkich przedsiębiorców, nie tylko tych produkcyjnych.

Powoli wchodzimy w okres zimowy. Dla wielu z nas oznacza to weekendy z Kamilem Stochem, jednak chłodniejsze dni przynoszą nam również mniej entuzjastyczne chwile, takie jak wysokie rachunki za ogrzewanie. Gdzie poszukać oszczędności? Nieszczelne okna to utrata od 25 do aż 45% energii cieplnej.

Bezpieczeństwo dzieci jest dla każdego rodzica najważniejszą wartością. Najbezpieczniejszym miejscem dla naszych pociech wydaje się być dom. Niestety do wielu wypadków dochodzi właśnie w mieszkaniach. Wybierając okna o wysokim standardzie bezpieczeństwa praktycznie wykluczamy możliwość niebezpiecznego zdarzenia z udziałem dzieci.

FE PR EU PL v5

© 2016 BERTRAND. All Rights Reserved.