Blog - Ekspercki poradnik producenta okien i drzwi Bertrand

Blog ekspercki firmy Bertrand powstał po to, abyśmy mogli dzielić się z Państwem naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z branży okiennej. W tym miejscu regularnie pojawiająsię artykuły, zawierające fachowe porady naszych ekspertów. Aby dowiedzieć się więcej o tym, na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru drzwi lub jak dokonać prawidłowego montażu okien, wystarczy śledzić blog na bieżąco.


Zalety drewna

Drewno to naturalny materiał, znany i doceniany przez człowieka od zarania dziejów. Jest najbardziej tradycyjnym i ciepłym surowcem, który dzięki bogatej kolorystyce dopasuje się do każdego wnętrza.

 
Skorzystaj z programu "czyste powietrze" i zyskaj nawet do 135 000 zł 

 Słowem roku 2022 została wybrana „iniflacja”. Nowa rzeczywistość otacza każdego, wszyscy chcemy płacić niższe rachunki za ogrzewanie. A czy wiedziałeś/aś, że to właśnie okna i drzwi w dużym stopniu pomogą zminimalizować straty energii cieplnej, wykorzystywanej do ogrzewania pomieszczeń? Już teraz możesz skorzystać z dofinansowanie na wymianę okien i drzwi. 

Powoli wchodzimy w okres zimowy. Dla wielu z nas oznacza to weekendy z Kamilem Stochem, jednak chłodniejsze dni przynoszą nam również mniej entuzjastyczne chwile, takie jak wysokie rachunki za ogrzewanie. Gdzie poszukać oszczędności? Nieszczelne okna to utrata od 25 do aż 45% energii cieplnej.

FE PR EU PL v5

© 2016 BERTRAND. All Rights Reserved.