Blog - Ekspercki poradnik producenta okien i drzwi Bertrand

Blog ekspercki firmy Bertrand powstał po to, abyśmy mogli dzielić się z Państwem naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z branży okiennej. W tym miejscu regularnie pojawiająsię artykuły, zawierające fachowe porady naszych ekspertów. Aby dowiedzieć się więcej o tym, na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru drzwi lub jak dokonać prawidłowego montażu okien, wystarczy śledzić blog na bieżąco.

Powoli wchodzimy w okres zimowy. Dla wielu z nas oznacza to weekendy z Kamilem Stochem, jednak chłodniejsze dni przynoszą nam również mniej entuzjastyczne chwile, takie jak wysokie rachunki za ogrzewanie. Gdzie poszukać oszczędności? Nieszczelne okna to utrata od 25 do aż 45% energii cieplnej.

Bezpieczeństwo dzieci jest dla każdego rodzica najważniejszą wartością. Najbezpieczniejszym miejscem dla naszych pociech wydaje się być dom. Niestety do wielu wypadków dochodzi właśnie w mieszkaniach. Wybierając okna o wysokim standardzie bezpieczeństwa praktycznie wykluczamy możliwość niebezpiecznego zdarzenia z udziałem dzieci.

Szukając okien lub drzwi chcemy mieć gwarancję, że produkt będzie nam służył przez wiele lat. Jak zatem upewnić się, że okna które oferuje nam sprzedawca będą niezawodne? Przed wyborem stolarki warto zapoznać się z sukcesami firmy, z historią marki czy też z certyfikatami które zostały przyznane dla okien danego producenta.

FE PR EU PL v5

© 2016 BERTRAND. All Rights Reserved.