MB SR50

Nowoczesny aluminiowy systemem fasadowy

mbtt50_1.jpg

System Alutrend Linear cechy charakterystyczne:

01
powierzchnia ramy i skrzydła zlicowana od zewnątrz
02
system drewniano-aluminiowy o trzech głębokościach Standard, XL, MAX
03
bogaty asortyment gatunków drewna
04
3 linie uszczelnienia
05
dwu- lub trzyszybowe szklenie

Klientom, którzy cenią naturalne drewno, a jednocześnie chcą zapewnić oknom maksymalną trwałość, przy minimalnych nakładach na ich konserwację, proponujemy okna drewniano-aluminiowe Alutrend. W ich konstrukcji zastosowano piękne, naturalne drewno od wewnątrz, a na zewnątrz trwałe i łatwe w pielęgnacji aluminium. Sumaryczna głębokość ramy okiennej to aż 90mm. Przestrzeń powietrzna pomiędzy ramą drewnianą i aluminiową stanowi dodatkowy izolator. Dlatego okna mają lepszy współczynnik przenikania ciepła (1,1-1,2 W/m2K) i odznaczają się zwiększoną izolacyjnością akustyczną w porównaniu ze standardowymi oknami drewnianymi.

System Alutrend stwarza duże możliwości kolorystyczne i estetyczne. Od wewnątrz okna mogą być wykonane z drewna sosnowego, meranti i dębowego, malowanego farbami transparentnymi (z widoczną strukturą drewna) lub kryjącymi (według palety kolorów RAL). Nakładki aluminiowe (strona zewnętrzna okna) mogą być pomalowane specjalną techniką imitującą różne gatunki drewna (tzw. dekor) lub jednolicie w kolorach z palety RAL.

Alutrend Linear charakteryzuje się tym, że powierzchnia ramy i skrzydła jest zlicowana od zewnątrz. Jest to propozycja dla osób preferujących klasyczną prostotę.

System Alutrend Linear dostępny jest również w poszerzonej wersji ze skrzydłem o głębokości 78mm (Alutrend XL 78 Linear) oraz w wersji z kanciastym wykończeniem wewnętrznej listwy skrzydła (Alutrend Qube 68 Linear) a także w wersji łączącej obie powyższe opcje (Alutrend XL Qube 78 Linear).

Funkcjonalność i estetyka:

alutrend_linear_photo1.jpg
przekroj_alutrend_linear.jpg

KOLORY

Wybierz kolor z naszej bogatej palety i kształtuj okna wedle własnych życzeń.

FE PR EU PL v5

© 2016 BERTRAND. All Rights Reserved.