ROLETY

Rolety zewnętrzne chronią nas na trzy sposoby: doskonale izolują termicznie, chronią prywatność i spokój, a także zapewniają skuteczną barierę antywłamaniową.

Rolety firmy Bertrand to idealne uzupełnienie standardowej oferty firmy. Dbając o kompleksową obsługę klienta posiadamy w szerokim wachlarzu produktowym systemy roletowe w technologii PVC, aluminium i stali nierdzewnej, które posiadają szereg zalet. Dzięki zastosowaniu rolet poprawia się między innymi izolacja cieplna konstrukcji okiennej.

ROLETY ADAPTACYJNE

systemy SK, SKE i SKP

ROLETY ADAPTACYJNE

systemy SKO i SKO-P

ROLETY PODTYNKOWE

systemy SP i SP-E

ROLETY NADSTAWNE

system SKT Opoterm

ROLETY DO ZABUDOWY

system SDZ

ŻALUZJA FASADOWA

system adaptacyjny SKEF

PANCERZ

s_onro

Moskitiery zintegrowane z systemem roletowym (bądź montowane później) stanowią doskonałą izolację przed insektami. W wietrzne dni natomiast rolety stanowią skuteczną ochronę przed wiatrem.

Skrzynki roletowe mogą być otwierane zarówno od dołu, jaki do środka, co pozytywnie wpływa na komfort użytkowania. Łatwą obsługę zapewniają systemy napędowe, które w większości przypadków można w każdej chwili dodatkowo zamontować (pas, korbka lub silnik).

Na estetyczne walory rolet wpływa duża różnorodność kolorów (do wyboru kolory jednobarwne oraz liczne okleiny drewnopodobne). Kolejna niewątpliwą zaletą skrzynek z klapą rewizyjną od dołu jest możliwość ich otynkowania od zewnątrz i od wewnątrz, dzięki czemu są one całkowicie ukryte, a to poprawia estetykę konstrukcji.

rolety bertrand fasadowe nadstawne antywłamaniowe
8a.jpg
9a.jpg
10a.jpg

FE PR EU PL v5

© 2016 BERTRAND. All Rights Reserved.