Systemy wentylacji Bertrand

CAIRE® MIKrovent

aktywna wentylacja dostosowana do potrzeb

oszczędność energii

zdrowy tryb życia

zabezpieczenie przed wilgocią

ochrona przed hałasem

bezpieczeństwo

autonomiczne działanie

odzysk ciepła

filtr powietrza w zestawie

obszary zastosowań

CAIRE® MIKrovent jest dostępny w różnych rozmiarach, umożliwiających szeroki zakres zastosowań: od pojedyńczych przestrzeni mieszkalnych (takich jak np. pokoje dziecięce), po obiekty (np. pokoje hotelowe), mieszkania, domy i duże powierzchnie (np. szkoły). System może być zamontowany w istniejących bądź nowo wybudowanych budynkach. Jego wielką zaletą jest fakt, że nie zmniejsza on powierzchni okien.
caire mikrovent

budowa i działanie

Wentylacja odbywa się przez dwa kanały powietrzne, które spotykają się pośrednio w wymienniku ciepła. W zależności od konstrukcji, odzysk ciepła może wynieść nawet 95%. CAIRE® MIKrovent wyposażony jest w czujniki mierzące temperaturę, wilgotność powietrza i zawartość LZO (i opcjonalnie CO2) w pomieszczeniu oraz odpowiednio sterujące ich wentylacją. Filtry oczyszczają powietrze ze szkodliwych cząsteczek. Ciche wentylatory i dźwiękochłonna obudowa zapewniają wysoką jakość akustyczną. Sterowanie odbywa się automatyczne lub manualnie.
 
caire mikrovent

dostępne warianty

CAIRE® MIKrovent 35:

Przepływ powietrza od 10 do 35 m³ na godzinę. Do wyodrębnionych pomieszczeń mieszkalnych (np. sypialni czy pokoju dziecięcego) o powierzchni od 20 do 25 m², użytkowanych przez maksymalnie dwie osoby. CAIRE® MIKrovent® 35 opcjonalnie nadaje się do bezpośredniego montażu na oknie.

CAIRE® MIKrovent 60:

Przepływ powietrza od 30 do 60 m³ na godzinę. Do większych pomieszczeń o powierzchni od 30 do 40 m² (np. pokoju hotelowego, biura), użytkowanych przez maksymalnie trzy lub cztery osoby. Oprócz temperatury i wilgotności, czujniki mogą opcjonalnie mierzyć również zawartość CO2 i VOC.

CAIRE® MIKrovent 120:

Przepływ powietrza od 60 do 120 m³ na godzinę. Do dużych pomieszczeń (np. przedszkola czy szkoły). Oprócz temperatury i wilgotności, czujniki mogą opcjonalnie mierzyć również zawartość CO2 i VOC.
caire mikrovent

Lewy/dolny obraz: CAIRE® MIKrovent 60 / 120
Prawy/górny obraz: CAIRE® MIKrovent 35

pozostałe systemy wentylacyjne CAIRE®

CAIRE® flex

Działanie pasywnego nawiewnika polega na wyrównaniu ciśnienia pomiędzy powietrzem wewnętrznym a zewnętrznym. Jego kompaktowe wymiary umożliwiają dyskretny montaż w przyldze okiennej. Nawiewnik zapewnia stałą wentylację podstawową, zapobiega powstawaniu pleśni i działa całkowicie samodzielnie.

poznaj CAIRE® flex
caire flex system wentylacji

mały, niewidoczny, dyskretny

CAIRE® smart

To aktywny, zdecentralizowany system wentylacyjny wyposażony w czujniki do monitorowania jakości powietrza w pomieszczeniach, mający opcję zintegrowania z systemem domu inteligentnego. Dzięki efektywnemu odzyskowi ciepła rozwiązanie nadaje się do pomieszczeń mieszkalnych o średniej i dużej powierzchni.

poznaj CAIRE® smart
caire smart system wentylacji

inteligentny, wydajny, praktyczny

FE PR EU PL v5

© 2016 BERTRAND. All Rights Reserved.