Systemy wentylacji Bertrand

INNOWACYJNE SYSTEMY WENTYLACYJNE

 

 

Świeże powietrze jest kluczowym czynnikiem zapewniającym komfort w domowym otoczeniu. Nowe systemy wentylacyjne CAIRE® zapewniają najlepszą jakość powietrza w pomieszczeniach, podnosząc tym samym komfort życia.

CAIRE® flex

Działanie pasywnego nawiewnika polega na wyrównaniu ciśnienia pomiędzy powietrzem wewnętrznym a zewnętrznym. Jego kompaktowe wymiary umożliwiają dyskretny montaż w przyldze okiennej. Nawiewnik zapewnia stałą wentylację podstawową, zapobiega powstawaniu pleśni i działa całkowicie samodzielnie.

poznaj CAIRE® flex
caire flex system wentylacji

mały, niewidoczny, dyskretny

CAIRE® smart

To aktywny, zdecentralizowany system wentylacyjny wyposażony w czujniki do monitorowania jakości powietrza w pomieszczeniach, mający opcję zintegrowania z systemem domu inteligentnego. Dzięki efektywnemu odzyskowi ciepła rozwiązanie nadaje się do pomieszczeń mieszkalnych o średniej i dużej powierzchni.

poznaj CAIRE® smart
caire smart system wentylacji

inteligentny, wydajny, praktyczny

CAIRE® MIKrovent

Aktywny, zdecentralizowany systemem wentylacyjnym z rekuperacyjnym modułem odzysku ciepła, do montażu po zewnętrznej stronie ścian. Dostępny jest w wielu rozmiarach, umożliwiających zastosowanie w wielu obszarach użytkowych. System można zintegrować z istniejącymi lub nowymi budynkami. Jego wielką zaletą jest fakt, że nie zmniejsza on powierzchni okien.

poznaj CAIRE® MIKrovent
caire MIKrovent system wentylacji

montaż w dowolnym miejscu, również w dużych pomieszczeniach

FE PR EU PL v5

© 2016 BERTRAND. All Rights Reserved.