Bertrand Fenêtres et Portes

Les anges de Bertrand ont sauvé la femme

Tydzień temu malutkim w Borkowie rozegrały się dramatyczne wydarzenia. Podczas wizyty serwisowej firmy Bertrand, starsza kobieta nagle upadła na podłogę. Na szczęście dwójka naszych pracowników, Dariusz oraz Jurij, zachowała zimną krew i natychmiast rzuciła się, by ratować ludzkie życie. Przez czterdzieści minut, aż do przyjazdu karetki, reanimowali staruszkę. – To dzięki Wam Ona przeżyła – powiedział później lekarz. 

– Moje anioły przyjechały! – tak uratowana kobieta wita naszych chłopaków. W sumie trudno się dziwić – wykonali najważniejszą robotę z możliwych. 

– To stało się nagle – opowiada Darek. Podobnie jak „Jurek” jest całą sytuacją trochę speszony. Chłopaki nie chcieli rozgłosu, wręcz poprosili o dyskrecję. Szefowi, Mirkowi, powiedzieli, że podczas prac serwisowych „coś się wydarzyło”. Że Pani się przewróciła, a Oni Jej pomogli. Ani słowa o tym, że przez 40 minut reanimowali kobietę, która w pewnym momencie przestała w ogóle oddychać. Już była na tamtym świecie. A przecież w tym czasie w domu Klientki była siedmioletnia wnuczka. Wyobraźcie sobie, z jaką dodatkową presją mierzyli się nasi pracownicy. I dali radę. 

Parlez de notre offre

Nous avons préparé quelque chose de spécial pour vous

Articles recommandés

Okna drewniane potrafią wprawić w zachwyt niejedną osobę, ale mimo tego większość klientów nie decyduje się na ich zakup. Nie…

Les vrais héros ne portent pas de cape. Même si c'est un cliché, c'est tellement vrai dans ce cas...

Des fenêtres propres sont la carte de visite de chaque maison. Malheureusement, obtenir des fenêtres parfaitement propres et sans traces peut être un défi. Nous en avons préparé quelques-uns…