Bertrand Okna i Drzwi

Anioły z Bertranda uratowały kobietę

Tydzień temu malutkim w Borkowie rozegrały się dramatyczne wydarzenia. Podczas wizyty serwisowej firmy Bertrand, starsza kobieta nagle upadła na podłogę. Na szczęście dwójka naszych pracowników, Dariusz oraz Jurij, zachowała zimną krew i natychmiast rzuciła się, by ratować ludzkie życie. Przez czterdzieści minut, aż do przyjazdu karetki, reanimowali staruszkę. – To dzięki Wam Ona przeżyła – powiedział później lekarz. 

– Moje anioły przyjechały! – tak uratowana kobieta wita naszych chłopaków. W sumie trudno się dziwić – wykonali najważniejszą robotę z możliwych. 

– To stało się nagle – opowiada Darek. Podobnie jak „Jurek” jest całą sytuacją trochę speszony. Chłopaki nie chcieli rozgłosu, wręcz poprosili o dyskrecję. Szefowi, Mirkowi, powiedzieli, że podczas prac serwisowych „coś się wydarzyło”. Że Pani się przewróciła, a Oni Jej pomogli. Ani słowa o tym, że przez 40 minut reanimowali kobietę, która w pewnym momencie przestała w ogóle oddychać. Już była na tamtym świecie. A przecież w tym czasie w domu Klientki była siedmioletnia wnuczka. Wyobraźcie sobie, z jaką dodatkową presją mierzyli się nasi pracownicy. I dali radę. 

Porozmawiaj o naszej ofercie

Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego

Polecamy artykuły

Prawdziwi bohaterowie nie noszą peleryny. Chociaż jest to już dość oklepany frazes, to jednak w tym wypadku tak bardzo prawdziwy….

Czyste okna to wizytówka każdego domu. Niestety, osiągnięcie idealnie czystych szyb bez smug może być wyzwaniem. Przygotowaliśmy dla Was kilka…

Dekorowanie parapetu to świetna okazja, aby wyrazić swój styl i dodać indywidualnego charakteru wnętrzom. Niezwykle ważne jest, aby dekoracje były…