Bertrand Okna i Drzwi

Okna drewniane

PRESTIŻOWY SYSTEM DREWNIANY

Okno SOFTLINE oraz SOFTLINE XL. Klasyczne rozwiązania, nowoczesna forma i naturalne piękno drewna – to najważniejsze cechy okien linii Softline. Dzięki zaokrąglonym krawędziom i łagodnym kształtom nadaliśmy naszym oknom estetyczny design, zachowując przy tym bardzo dobre parametry techniczne.

NOWOCZESNY SYSTEM WYKONANY Z DREWNA

Okno Strongline to niezwykle innowacyjna linia okien, łącząca w sobie nie tylko naturalne piękno drewna, ale także doskonałe parametry techniczne. Z głębokością ramy i skrzydła wynoszącą 92 mm oraz niskim współczynnikiem przenikania ciepła na poziomie 1,0 – 1,2 W/m2K, te okna stanowią doskonały wybór dla osób poszukujących stabilności i efektywności energetycznej w swoim domu. Dzięki Strongline można cieszyć się nie tylko estetyką drewna, ale także komfortem i oszczędnością energii.

Strefa wiedzy

Poznaj z nami kulisy naszej działalności i bądź na bieżąco z innowacjami, które dla Ciebie przygotowujemy!

Blog

Jak pielęgnować okna drewniane?

Okna drewniane potrafią wprawić w zachwyt niejedną osobę, ale mimo tego większość klientów nie decyduje się na ich zakup. Nie

Blog

Ludzie Bertrand – Prawdziwi bohaterowie nie noszą peleryny

Prawdziwi bohaterowie nie noszą peleryny. Chociaż jest to już dość oklepany frazes, to jednak w tym wypadku tak bardzo prawdziwy.

Blog

Najlepsze sposoby na czyste okna

Czyste okna to wizytówka każdego domu. Niestety, osiągnięcie idealnie czystych szyb bez smug może być wyzwaniem. Przygotowaliśmy dla Was kilka