Bertrand Okna i Drzwi

IBS 2024

International Builders’ Show® 2024

Targi IBS to najważniejsze, odbywające się raz w roku wydarzenie, które łączy, edukuje oraz prezentuje możliwości światowego budownictwa mieszkaniowego. 

To centrum premier nowych produktów, pokazów budowlanych, sesji liderów myśli branżowej, warsztatów, dyskusji panelowych i nie tylko. Podczas IBS można podzielić się zdobytą wiedzą, poznać nowe możliwości i pokazać swoje, a także spotkać mnóstwo profesjonalistów z branży.

Firma BERTRAND pojawiła się na tym wydarzeniu po raz 6. Pokazaliśmy nasze unikalne produkty i niestandardowe rozwiązania, zarówno nowości jak i te już znane i cenione. 

Dziękujemy!

Bertrand w Las Vegas - film

Best of IBS ™ Awards 2024:

Na tegorocznych targach International Builders’ Show nasze okno MB79N z technologią Infratherm zostało nominowane w kategorii Best Home Technology Product. Po przejściu weryfikacji przez jury zostało wybrane zwycięzcom w tej właśnie kategorii! Nagroda została wręczona podczas uroczystej ceremonii na głównej scenie wydarzenia. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w osiągnięciu tego sukcesu, jest to ogromne wyróżnienie zarówno dla nas jak i dla całej polskiej branży, jako, że była to pierwsza taka nagroda na tych targach dla firmy z Polski!

Nasz zwycięzca - okno MB79N z technologią Infratherm:

Wręczenie nagrody podczas Best of IBS Awards: