Bertrand Okna i Drzwi

Rozpocznij karierę w naszej firmie

Firma BERTRAND to renomowany producent okien, drzwi, fasad. Na rynku istnieje od 1969 roku i cały czas spełnia marzenia wielu Klientów w całej Europie, USA, Australii. Do produkcji firma stosuje nowoczesne technologie oraz wykorzystuje szeroką gamę materiałów wg życzeń Klientów tj. różne gatunki drewna, systemy profilowe PVC i aluminiowe a także materiały drewniano-aluminiowe i PVC-aluminiowe. Jakość produktów BERTRAND potwierdzona jest licznymi certyfikatami uzyskanymi w instytucjach naukowo-badawczych w Polsce i Europie oraz nagrodami od organizacji branżowych.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Etap 1

Wysłanie CV

Etap 2

Krótka rozmowa telefoniczna i ew. zaproszenie na pierwsze spotkanie

Etap 3

Spotkanie osobiste w siedzibie firmy

Etap 4

Decyzja i informacja zwrotna (do 2 dni – stanowiska fizyczne, max. do 2 tyg. – stanowiska biurowe)

Zależy nam na tym, aby proces rekrutacji przebiegał komfortowo i swobodnie

Nasi pracownicy poprzez udział w ankiecie wskazali, że:

Benefity dla pracowników

Dofinansowanie zajęć sportowych

Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

Zniżki na firmowe produkty i usługi

Brak dress code’u

Kawa / herbata

Parking dla pracowników

Płatny program rekomendacji pracowników

Eventy firmowe

Zniżka na studia

Aktualne oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Firma Bracia Bertrand poszukuje pracownika na stanowisko młodszego specjalisty ds. sprzedaży. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

W związku z dynamicznym rozwojem Firma Bracia Bertrand poszukuje pracownika na stanowisko młodszego specjalisty ds. pozyskiwania klientów na rynkach niemieckim i angielskim. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

W związku z dynamicznym rozwojem Firma Bracia Bertrand poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. eksportu na rynek włoski, angielski, niemiecki i hiszpański. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

W związku z dynamicznym rozwojem Firma Bracia Bertrand poszukuje pracownika na stanowisko księgowej. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

W związku z dynamicznym rozwojem Firma Bracia Bertrand poszukuje pracownika na stanowisko kierowcy kategorii C+E. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Pracujesz aktualnie na produkcji i lubisz to robić, ale potrzebujesz zmiany? A może chcesz spróbować swoich sił w obszarze stolarki okiennej? Firma Bracia Bertrand jest na rynku od 55 lat. Skontaktuj się z nami i podejmij pracę w komfortowej atmosferze.

W związku z dynamicznym rozwojem Firma Bracia Bertrand poszukuje pracownika na stanowisko montera ślusarki aluminiowej. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.