Bertrand Okna i Drzwi

Systemy tarasowe

Drzwi tarasowe PVC

PSK

UCHYLNO-PRZESUWNY SYSTEM TARASOWY

Drzwi tarasowe PSK to skrócona nazw na drzwi uchylno-przesuwne. System ten wyposażony jest w skrzydło stałe oraz skrzydło przesuwne. Otwierając drzwi lub okno w systemie PSK, mechanizm okucia sprawia, że ruchome skrzydło najpierw się uchyla, potem odsuwa, a następnie przesuwa po prowadnicy, która znajduje się w dolnej części konstrukcji. Uchylanie okien w systemie PSK działa tak samo, jak w tradycyjnych oknach, co jest rozwiązaniem wygodnym i bardzo prostym w obsłudze. Gdy drzwi są zamknięte, Skrzydła stałe i przesuwne tworzą linię prostą. Szyna, po której przesuwa się część ruchoma drzwi PSK jest zamontowana w ościeżnicy.

DESIGNERSKI SYSTEM DRZWI PRZESUWNYCH

System drzwi przesuwanych Artline łączy w sobie doskonałą termoizolację z minimalistycznym designem, charakteryzując się wąskimi ramami na styku skrzydeł, zapewniając przy tym wysoką funkcjonalność oraz estetykę wnętrza.

DREWNIANE LUB DREWNIANO ALUMINIOWE DRZWI PODNOSZONO PRZESUWNE

HST Panorama to innowacyjne rozwiązanie, w którym znajdziecie Państwo bezramowe szklenie stałe. Rama w skrzydle biernym jest zlicowana z podłogą, a światło słoneczne oświetla wnętrze domu bez ograniczeń, co daje wrażenie otwartej przestrzeni. Oprócz bezramowego szklenia stałego jest również możliwość stosowania wąskich profili drewnianych nawet dla bardzo dużych drzwi: do 3,6 m wysokości oraz masie skrzydła do 300 kg.

Dzięki HST Panorama firmy BERTRAND zyskują Państwo najlepszy jakościowo, kompletny asortyment z jednej ręki. Należą do niego między innymi zasuwnice, wózki, szyny uszczelniające oraz progi.

ZOBACZ WIĘCEJ DZIĘKI DRZWIOM PRZESUWNYM PANORAMASKY

PanoramaSky to dzieło sztuki, które w elegancki sposób scala otoczenie z wnętrzem pomieszczenia, zapewniając użytkownikom najwyższą jakość, lekkość i komfort. Produkt ten jest wynikiem świadomego wysiłku, którego celem było stworzenie obiektu sztuki o doskonałych walorach funkcjonalnych i estetycznych. PanoramaSky to ucieleśnienie współczesnej architektury. Łączy ono twórcze podejście do projektowania, unikalny efekt w skali całego budynku oraz wyjątkowe oddziaływanie na użytkownika.

OTWÓRZ SIĘ NA ŚWIAT

System BB SLIDE. To nowe, alternatywne rozwiązanie w segmencie drzwi i okien przesuwnych. Stanowi doskonałą alternatywę dla drzwi tarasowych typu PSK czy HST. System SLIDE świetnie sprawdzi się w budownictwie jednorodzinnym, jak również w obiektach użyteczności publicznej. Jego ogromny atut to szczelność, niezawodność i łatwość obsługi.

NOWOCZESNY SYSTEM PRZESUWNY BERTRAND

Przestrzeń w mieszkaniu jest bardzo cenna i powinna być optymalnie wykorzystana. System przesuwny BERTRAND SMOOVIO zapewnia komfort użytkowania, oszczędność miejsca i jest przy tym wyjątkowo szczelny. Unikalne właściwości nowej przesuwki to efekt synergicznego połączenia takich elementów jak nowa konstrukcja elementów okuciowych, innowacyjna geometria profili oraz przemyślany kształt uszczelek.

Strefa wiedzy

Poznaj z nami kulisy naszej działalności i bądź na bieżąco z innowacjami, które dla Ciebie przygotowujemy!

Blog

Zawody to ciągła walka z myślami

Czy można zdobyć najwyższy szczyt na świecie…nie wyjeżdżając przy tym z Polski? Można! Trzeba jednak przejechać się do Warszawy i

Nasze produkty

Nowości w firmie Bertrand!

Do gamy znanych i sprawdzonych produktów firmy dołączyły nowe. Chcemy Wam je przedstawić, bo, zapewniamy, są to naprawdę warte uwagi

Blog

Firma Bertrand na Targach IBS 2024!

Tegoroczna edycja targów NAHB International Builder’s Show rozpocznie się za niespełna dwa tygodnie. Nasza firma już po raz szósty pojawi