Bertrand Fenêtres et Portes

Pourquoi une moustiquaire est-elle un investissement à long terme ?

Nous remarquons le confort apporté par les moustiquaires surtout lorsqu'il fait plus chaud dehors et que nous ouvrons plus souvent les fenêtres ou les portes de balcon. Cette solution fonctionne non seulement dans le cas de bâtiments situés en dehors des villes, mais également dans des immeubles, des appartements, des sièges sociaux d'entreprises, etc. Elle protège des insectes, du fort ensoleillement et offre une couverture lumineuse, sans nuire à la visibilité totale.

Produkty z tej gamy cieszą się szczególnym uznaniem klientów zza granicy, a mówiąc konkretniej – Stanów Zjednoczonych. Niemal wszystkie okna czy drzwi tarasowe, które trafiają na tamtejszy rynek, zamawiane są od razu z moskitierami. 

Na zdjęciu widoczny jest system Artline z moskitierą przesuwną 

Jedno rozwiązanie – wiele możliwości 

Bertrand oferuje moskitiery, które można dopasować do wielu różnych rodzajów drzwi, w tym np. przesuwnych, harmonijkowych, harmonijkowych na zawiasach. Ich dopasowanie możliwe jest zarówno do nowych jak i uprzednio zamontowanych okien i drzwi. Wówczas, w zależności od typu, potrzebna jest znajomość jedynie rozmiaru okna lub szerszej specyfiki – tutaj z pomocą przychodzą pracownicy Bertrand. Moskitiery są wymienne, w dowolnej chwili można dobrać i założyć nowe, bardziej pasujące do nowego designu. 

– Najczęściej wybierane są stałe moskitiery do standardowych, większych okien – tłumaczy Cezary Domski, technolog działu PVC firmy Bertrand. – Zakłada się je od zewnątrz, a cały montaż trwa kilka minut, co jest zaletą. Jeżeli pojawi się potrzeba zdemontowania takiej konstrukcji, klient może zrobić to sam, bez uszkadzania jej. Drugim najczęściej wybieranym typem są moskitiery plisowane, które mogą być dopasowane do okien w bardzo dużych rozmiarach. Do tego są łatwe w użytkowaniu i trwałe. Można ją rozwijać tak mocno, jak chcemy i do tego zamykać obustronnie. Trzecim najpopularniejszym rodzajem są moskitiery przesuwne, które sprawdzają się np. przy połączeniu drzwi i okna stałego. Są wygodne i praktyczne.

Klient ma możliwość wyboru rozmiaru, koloru, sposobu mocowania czy cech specjalnych, w tym np. przejść dla czworonogów. W moskitierach przesuwnych zastosowana została najmocniejsza i najtrwalsza na rynku siatka PET. Największe moskitiery mogą osiągać wymiary nawet… 9 metrów, choć nie są to zamówienia pojawiające się często. Ale jest taka możliwość 🙂

Oferta obejmuje siatki o standardowym i gęstym splocie, zwykłe lub wzmocnione, standardowe oraz narożne. Dodatkowo klient ma możliwość wyboru siatek w dwóch standardowych kolorach (szarym i czarnym), kilka oklein oraz lakierowanie RAL na dowolny kolor. 

POZNAJ NASZE MOSKITIERY!

Istotną cechą moskitier oferowanych przez firmę Bertrand jest możliwość całkowitego schowania w ramie, dzięki czemu są praktycznie niewidoczne, a kiedy pojawi się potrzeba użycia można je łatwo wyciągnąć. Dodatkowo dzięki konstrukcji o zrównoważonym dociążeniu nie jest koniecznie stosowanie blokady ręcznej. Moskitiery i rolety nie zatrzaskują się po zasunięciu, co pozwala na swobodne wchodzenie do budynku i wychodzenie z niego. 

Warto podkreślić, że zakup dobrej jakościowo moskitiery to jest dobra inwestycja na lata, a nie jedynie na lato. Naprawdę warto o tym pomyśleć. 

Parlez de notre offre

Nous avons préparé quelque chose de spécial pour vous

Articles recommandés

Le légendaire entraîneur anglais Bill Shankly a dit un jour que le football n'est pas une question de vie ou de mort. C'est quelque chose de bien plus...

Vous avez peut-être déjà entendu ce concept, mais vous n’y avez jamais réfléchi profondément. C'est parce qu'à propos de la construction…

Les fenêtres ne sont pas seulement des éléments structurels de la maison, mais influencent également le confort d’y vivre. Lorsque vous devez choisir un nouveau…