Bertrand Windows and Doors

Why is a mosquito net a long-term investment?

We notice the comfort provided by mosquito nets especially when it gets warmer outside and we open windows or balcony doors more often. This solution works not only in the case of buildings located outside cities, but also in buildings, apartments, company headquarters, etc. It protects against insects, strong sunlight and provides light coverage, without taking away full visibility.

Produkty z tej gamy cieszą się szczególnym uznaniem klientów zza granicy, a mówiąc konkretniej – Stanów Zjednoczonych. Niemal wszystkie okna czy drzwi tarasowe, które trafiają na tamtejszy rynek, zamawiane są od razu z moskitierami. 

Na zdjęciu widoczny jest system Artline z moskitierą przesuwną 

Jedno rozwiązanie – wiele możliwości 

Bertrand oferuje moskitiery, które można dopasować do wielu różnych rodzajów drzwi, w tym np. przesuwnych, harmonijkowych, harmonijkowych na zawiasach. Ich dopasowanie możliwe jest zarówno do nowych jak i uprzednio zamontowanych okien i drzwi. Wówczas, w zależności od typu, potrzebna jest znajomość jedynie rozmiaru okna lub szerszej specyfiki – tutaj z pomocą przychodzą pracownicy Bertrand. Moskitiery są wymienne, w dowolnej chwili można dobrać i założyć nowe, bardziej pasujące do nowego designu. 

– Najczęściej wybierane są stałe moskitiery do standardowych, większych okien – tłumaczy Cezary Domski, technolog działu PVC firmy Bertrand. – Zakłada się je od zewnątrz, a cały montaż trwa kilka minut, co jest zaletą. Jeżeli pojawi się potrzeba zdemontowania takiej konstrukcji, klient może zrobić to sam, bez uszkadzania jej. Drugim najczęściej wybieranym typem są moskitiery plisowane, które mogą być dopasowane do okien w bardzo dużych rozmiarach. Do tego są łatwe w użytkowaniu i trwałe. Można ją rozwijać tak mocno, jak chcemy i do tego zamykać obustronnie. Trzecim najpopularniejszym rodzajem są moskitiery przesuwne, które sprawdzają się np. przy połączeniu drzwi i okna stałego. Są wygodne i praktyczne.

Klient ma możliwość wyboru rozmiaru, koloru, sposobu mocowania czy cech specjalnych, w tym np. przejść dla czworonogów. W moskitierach przesuwnych zastosowana została najmocniejsza i najtrwalsza na rynku siatka PET. Największe moskitiery mogą osiągać wymiary nawet… 9 metrów, choć nie są to zamówienia pojawiające się często. Ale jest taka możliwość 🙂

Oferta obejmuje siatki o standardowym i gęstym splocie, zwykłe lub wzmocnione, standardowe oraz narożne. Dodatkowo klient ma możliwość wyboru siatek w dwóch standardowych kolorach (szarym i czarnym), kilka oklein oraz lakierowanie RAL na dowolny kolor. 

POZNAJ NASZE MOSKITIERY!

Istotną cechą moskitier oferowanych przez firmę Bertrand jest możliwość całkowitego schowania w ramie, dzięki czemu są praktycznie niewidoczne, a kiedy pojawi się potrzeba użycia można je łatwo wyciągnąć. Dodatkowo dzięki konstrukcji o zrównoważonym dociążeniu nie jest koniecznie stosowanie blokady ręcznej. Moskitiery i rolety nie zatrzaskują się po zasunięciu, co pozwala na swobodne wchodzenie do budynku i wychodzenie z niego. 

Warto podkreślić, że zakup dobrej jakościowo moskitiery to jest dobra inwestycja na lata, a nie jedynie na lato. Naprawdę warto o tym pomyśleć. 

Talk about our offer

We have prepared something special for you

Recommended articles

Wooden windows can delight many people, but despite this, most customers do not decide to buy them. NO…

Real heroes don't wear capes. Although this is quite a cliché, it is so true in this case...

Clean windows are the calling card of every home. Unfortunately, achieving perfectly clean, streak-free windows can be a challenge. We have prepared some…