Bertrand Okna i Drzwi

Dlaczego moskitiera to inwestycja na lata?

Komfort, jaki dają moskitiery, dostrzegamy szczególnie, gdy na dworze robi się coraz cieplej i częściej otwieramy okna czy drzwi balkonowe. To rozwiązanie sprawdza się nie tylko w przypadku budynków położonych na terenach poza miastami, ale także w nich samych, w domach, mieszkaniach, siedzibach firm itd. Chroni przed owadami, mocnym słońcem i lekko osłaniają, nie odbierając przy tym pełni widoczności.

Produkty z tej gamy cieszą się szczególnym uznaniem klientów zza granicy, a mówiąc konkretniej – Stanów Zjednoczonych. Niemal wszystkie okna czy drzwi tarasowe, które trafiają na tamtejszy rynek, zamawiane są od razu z moskitierami. 

Na zdjęciu widoczny jest system Artline z moskitierą przesuwną 

Jedno rozwiązanie – wiele możliwości 

Bertrand oferuje moskitiery, które można dopasować do wielu różnych rodzajów drzwi, w tym np. przesuwnych, harmonijkowych, harmonijkowych na zawiasach. Ich dopasowanie możliwe jest zarówno do nowych jak i uprzednio zamontowanych okien i drzwi. Wówczas, w zależności od typu, potrzebna jest znajomość jedynie rozmiaru okna lub szerszej specyfiki – tutaj z pomocą przychodzą pracownicy Bertrand. Moskitiery są wymienne, w dowolnej chwili można dobrać i założyć nowe, bardziej pasujące do nowego designu. 

– Najczęściej wybierane są stałe moskitiery do standardowych, większych okien – tłumaczy Cezary Domski, technolog działu PVC firmy Bertrand. – Zakłada się je od zewnątrz, a cały montaż trwa kilka minut, co jest zaletą. Jeżeli pojawi się potrzeba zdemontowania takiej konstrukcji, klient może zrobić to sam, bez uszkadzania jej. Drugim najczęściej wybieranym typem są moskitiery plisowane, które mogą być dopasowane do okien w bardzo dużych rozmiarach. Do tego są łatwe w użytkowaniu i trwałe. Można ją rozwijać tak mocno, jak chcemy i do tego zamykać obustronnie. Trzecim najpopularniejszym rodzajem są moskitiery przesuwne, które sprawdzają się np. przy połączeniu drzwi i okna stałego. Są wygodne i praktyczne.

Klient ma możliwość wyboru rozmiaru, koloru, sposobu mocowania czy cech specjalnych, w tym np. przejść dla czworonogów. W moskitierach przesuwnych zastosowana została najmocniejsza i najtrwalsza na rynku siatka PET. Największe moskitiery mogą osiągać wymiary nawet… 9 metrów, choć nie są to zamówienia pojawiające się często. Ale jest taka możliwość 🙂

Oferta obejmuje siatki o standardowym i gęstym splocie, zwykłe lub wzmocnione, standardowe oraz narożne. Dodatkowo klient ma możliwość wyboru siatek w dwóch standardowych kolorach (szarym i czarnym), kilka oklein oraz lakierowanie RAL na dowolny kolor. 

POZNAJ NASZE MOSKITIERY!

Istotną cechą moskitier oferowanych przez firmę Bertrand jest możliwość całkowitego schowania w ramie, dzięki czemu są praktycznie niewidoczne, a kiedy pojawi się potrzeba użycia można je łatwo wyciągnąć. Dodatkowo dzięki konstrukcji o zrównoważonym dociążeniu nie jest koniecznie stosowanie blokady ręcznej. Moskitiery i rolety nie zatrzaskują się po zasunięciu, co pozwala na swobodne wchodzenie do budynku i wychodzenie z niego. 

Warto podkreślić, że zakup dobrej jakościowo moskitiery to jest dobra inwestycja na lata, a nie jedynie na lato. Naprawdę warto o tym pomyśleć. 

Porozmawiaj o naszej ofercie

Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego

Polecamy artykuły

Okna drewniane potrafią wprawić w zachwyt niejedną osobę, ale mimo tego większość klientów nie decyduje się na ich zakup. Nie…

Prawdziwi bohaterowie nie noszą peleryny. Chociaż jest to już dość oklepany frazes, to jednak w tym wypadku tak bardzo prawdziwy….

Czyste okna to wizytówka każdego domu. Niestety, osiągnięcie idealnie czystych szyb bez smug może być wyzwaniem. Przygotowaliśmy dla Was kilka…