Bertrand Fenêtres et Portes

BERTRAND salué par l'Association allemande de la police !

Czy wiedzieliście, że okna naszej firmy są rekomendowane przez…niemiecką policję?! I to od kilku lat! Okna naszej firmy rok w rok pojawiają się w specjalnej broszurze POLIZEI DEIN PARTNER wydawanej przez GEWERKSCHAFT DER POLIZEI, czyli Związek Policji Niemieckiej.

– W Niemczech, gdy ktoś się buduje lub remontuje mieszkanie, może zadzwonić na posterunek po poradę. Umawia się na wizytę z policjantem, który przychodzi do domu i daje cenne wskazówki, na co zwrócić uwagę w kwestii bezpieczeństwa właśnie – opowiada Pan Wolfgang, od dziewiętnastu lat pracujący w naszym eksporcie, znający rynek niemiecki jak własną kieszeń.

Raz w roku Związek Policjantów w Niemczech (GEWERKSCHAFT DER POLIZEI) wydaje specjalną gazetę, w której przedstawia firmy, których produkty dają gwarancję bezpieczeństwa. Bertrand jest w gazecie od kilku lat. W tych czasie tylko jednej polskiej firmie udało się „wylądować” w tej gazecie. Byli w niej tylko przez rok.

Niemiecki Związek Policjantów bardzo mocno weryfikuje firmy, które poleca. – Podchodzą do tego bardzo poważnie i restrykcyjnie – mówi Pan Wolfgang. Jak są targi branżowe w Niemczech, to obowiązkowo są na nich również przedstawiciele Związku Policji. To przeważnie dwóch facetów w garniturze, pod krawatem, bardzo dokładnie wypytują o produkt, o parametry bezpieczeństwa. Raz miałem przyjemność odbyć taką rozmowę. Powiedziałem na końcu, że jestem bardzo zdziwiony, wręcz zszokowany ich wiedzą. Wtedy jeden wyciągnął odpowiednią legitymację, przedstawiając się, że obaj są właśnie ze Związku Policji – śmieje się nasz rozmówca.

Kiedyś w Niemczech pokutowała taka opinia, że okna z Polski są tanie i słabej jakości. Dziś jest zupełnie inaczej. Dlaczego?-  Nigdy nie odchudzaliśmy naszych profili, nigdy. To raz. A dwa, w naszych produktach mamy zamkniętą stal. To oznacza, że w naszych wyrobach każdy jeden zaczep jest skręcony do stali. Spróbować to wyważyć? Byłoby bardzo ciężko. A u Nas dodatkowo tych zaczepów, w standardzie, mamy cztery, gdzie inne firmy dają jeden, czasem dwa.

 – Ostatnio klientka opowiadała mi o próbie włamania. W jednym oknie było 28 punktów, przy których włamywacze próbowali pokonać zabezpieczenie. 28! Musieli mieć bardzo dużo czasu i cierpliwości. I co się stało? Z tego skrzydła już się taki „banan” zrobił, przez ten otwór można było podpatrzeć, co jest w środku mieszkania. Ale nie udało im się wyważyć skrzydła. Nasz standard, w ramach którego zaczepy są skręcane w stali, daje ogromną gwarancję bezpieczeństwa – mówi z dumą Pan Wolfgang.

Każda szanująca się firma chce być wymieniona w tej gazecie. To gwarancja świetnej reklamy dla firmy i gwarancja ogromnej jakości dla potencjalnych nabywców.  – Dla Nas takie wyróżnienie to duma i dowód na to, że wiemy jak robić dobre i bezpieczne okna – puentuje nasz rozmówca.

***

Chcemy, aby Twój dom był bezpieczny, dlatego w naszej ofercie znajdziesz okna

z podwyższoną ochroną antywłamaniową z klasą odporności nawet do: RC4

Wasze bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem!

Potwierdza to niemiecka policja w magazynie związku zawodowego.

Zapraszamy do przeczytania artykułu:

Parlez de notre offre

Nous avons préparé quelque chose de spécial pour vous

Articles recommandés

Okna drewniane potrafią wprawić w zachwyt niejedną osobę, ale mimo tego większość klientów nie decyduje się na ich zakup. Nie…

Les vrais héros ne portent pas de cape. Même si c'est un cliché, c'est tellement vrai dans ce cas...

Des fenêtres propres sont la carte de visite de chaque maison. Malheureusement, obtenir des fenêtres parfaitement propres et sans traces peut être un défi. Nous en avons préparé quelques-uns…