Bertrand Fenêtres et Portes

Dlaczego klient pochwalił naszego doradcę?

Chyba każda firma, niezależnie od branży, mówi o sobie, że robi produkty najwyższej jakości. Nie jesteśmy tutaj żadnym wyjątkiem, choć przemawia za nami ogromne doświadczenie i wiedza, jak również rozpoznawalność na rynku. Lecz równie istotne jest to, jak widzą nas klienci. To ich opinia „idzie w świat”, to ich odczucia są często rozstrzygające. Jeśli sami klienci są zachwyceni efektem końcowym naszej usługi, to nie ma lepszego świadectwa na naszą fachowość.

Pan Marcin wymarzył sobie dom w Gdyni. Szukał firmy, która wykona dla niego kompleksową usługę. Ostatecznie zdecydował się na Bertrand i – jak sam podkreśla – lepiej nie mógł trafić. Raz, że w naszej ofercie odnalazł wszystko to, czego tak naprawdę szukał. A dwa – co jest równie istotne – od samego początku realizacji swojego marzenia mógł liczyć na ogromną wiedzę i jednocześnie zaangażowanie naszego kolegi Roberta, Doradcy Klienta Premium. On, spędzając z Panem Marcinem i jego małżonką wiele godzin – dobrał odpowiednie produkty pod realizację.

W nowoczesnym domu Pana Marcina znajdziemy m.in. okna aluminiowe, okna drewniano-aluminiowe, drzwi przesuwne Artline (razy dwa), rolety i dodatkowo bramę garażową. Sam dom wygląda bardzo schludnie i prestiżowo. Widać dbałość o każdy detal, ale jednocześnie realizacja nie jest sztucznie przesadzona.

A że cała – jakby nie patrzeć – kompleksowa usługa została zrealizowana perfekcyjnie, to nasz klient bez żadnych problemów zaprosił nas do siebie, byśmy mogli pochwalić się naszą realizacją.

 – Chciałbym bardzo podziękować zarówno firmie Bertrand, jak i szczególnie Panu Robertowi. Dziękuję za zrozumienie, jakość produktów, jak i samej usługi, także serwisowej. Polecam firmę Bertrand z całego serca – mówi Pan Marcin.

Na naszym profilu na LinkedIn znajdziecie pełną wypowiedź naszego klienta. Wystarczy kliknąć ici.

Parlez de notre offre

Nous avons préparé quelque chose de spécial pour vous

Articles recommandés

Czy można zdobyć najwyższy szczyt na świecie…nie wyjeżdżając przy tym z Polski? Można! Trzeba jednak przejechać się do Warszawy i…

Do gamy znanych i sprawdzonych produktów firmy dołączyły nowe. Chcemy Wam je przedstawić, bo, zapewniamy, są to naprawdę warte uwagi…

Tegoroczna edycja targów NAHB International Builder’s Show rozpocznie się za niespełna dwa tygodnie. Nasza firma już po raz szósty pojawi…