Bertrand Fenêtres et Portes

Pourquoi le client a-t-il félicité notre conseiller ?

Chyba każda firma, niezależnie od branży, mówi o sobie, że robi produkty najwyższej jakości. Nie jesteśmy tutaj żadnym wyjątkiem, choć przemawia za nami ogromne doświadczenie i wiedza, jak również rozpoznawalność na rynku. Lecz równie istotne jest to, jak widzą nas klienci. To ich opinia „idzie w świat”, to ich odczucia są często rozstrzygające. Jeśli sami klienci są zachwyceni efektem końcowym naszej usługi, to nie ma lepszego świadectwa na naszą fachowość.

Pan Marcin wymarzył sobie dom w Gdyni. Szukał firmy, która wykona dla niego kompleksową usługę. Ostatecznie zdecydował się na Bertrand i – jak sam podkreśla – lepiej nie mógł trafić. Raz, że w naszej ofercie odnalazł wszystko to, czego tak naprawdę szukał. A dwa – co jest równie istotne – od samego początku realizacji swojego marzenia mógł liczyć na ogromną wiedzę i jednocześnie zaangażowanie naszego kolegi Roberta, Doradcy Klienta Premium. On, spędzając z Panem Marcinem i jego małżonką wiele godzin – dobrał odpowiednie produkty pod realizację.

W nowoczesnym domu Pana Marcina znajdziemy m.in. okna aluminiowe, okna drewniano-aluminiowe, drzwi przesuwne Artline (razy dwa), rolety i dodatkowo bramę garażową. Sam dom wygląda bardzo schludnie i prestiżowo. Widać dbałość o każdy detal, ale jednocześnie realizacja nie jest sztucznie przesadzona.

A że cała – jakby nie patrzeć – kompleksowa usługa została zrealizowana perfekcyjnie, to nasz klient bez żadnych problemów zaprosił nas do siebie, byśmy mogli pochwalić się naszą realizacją.

 – Chciałbym bardzo podziękować zarówno firmie Bertrand, jak i szczególnie Panu Robertowi. Dziękuję za zrozumienie, jakość produktów, jak i samej usługi, także serwisowej. Polecam firmę Bertrand z całego serca – mówi Pan Marcin.

Na naszym profilu na LinkedIn znajdziecie pełną wypowiedź naszego klienta. Wystarczy kliknąć ici.

Parlez de notre offre

Nous avons préparé quelque chose de spécial pour vous

Articles recommandés

Les fenêtres en bois peuvent ravir de nombreuses personnes, mais malgré cela, la plupart des clients ne décident pas de les acheter. NON…

Les vrais héros ne portent pas de cape. Même si c'est un cliché, c'est tellement vrai dans ce cas...

Des fenêtres propres sont la carte de visite de chaque maison. Malheureusement, obtenir des fenêtres parfaitement propres et sans traces peut être un défi. Nous en avons préparé quelques-uns…