Bertrand Okna i Drzwi

Dlaczego klient pochwalił naszego doradcę?

Chyba każda firma, niezależnie od branży, mówi o sobie, że robi produkty najwyższej jakości. Nie jesteśmy tutaj żadnym wyjątkiem, choć przemawia za nami ogromne doświadczenie i wiedza, jak również rozpoznawalność na rynku. Lecz równie istotne jest to, jak widzą nas klienci. To ich opinia „idzie w świat”, to ich odczucia są często rozstrzygające. Jeśli sami klienci są zachwyceni efektem końcowym naszej usługi, to nie ma lepszego świadectwa na naszą fachowość.

Pan Marcin wymarzył sobie dom w Gdyni. Szukał firmy, która wykona dla niego kompleksową usługę. Ostatecznie zdecydował się na Bertrand i – jak sam podkreśla – lepiej nie mógł trafić. Raz, że w naszej ofercie odnalazł wszystko to, czego tak naprawdę szukał. A dwa – co jest równie istotne – od samego początku realizacji swojego marzenia mógł liczyć na ogromną wiedzę i jednocześnie zaangażowanie naszego kolegi Roberta, Doradcy Klienta Premium. On, spędzając z Panem Marcinem i jego małżonką wiele godzin – dobrał odpowiednie produkty pod realizację.

W nowoczesnym domu Pana Marcina znajdziemy m.in. okna aluminiowe, okna drewniano-aluminiowe, drzwi przesuwne Artline (razy dwa), rolety i dodatkowo bramę garażową. Sam dom wygląda bardzo schludnie i prestiżowo. Widać dbałość o każdy detal, ale jednocześnie realizacja nie jest sztucznie przesadzona.

A że cała – jakby nie patrzeć – kompleksowa usługa została zrealizowana perfekcyjnie, to nasz klient bez żadnych problemów zaprosił nas do siebie, byśmy mogli pochwalić się naszą realizacją.

 – Chciałbym bardzo podziękować zarówno firmie Bertrand, jak i szczególnie Panu Robertowi. Dziękuję za zrozumienie, jakość produktów, jak i samej usługi, także serwisowej. Polecam firmę Bertrand z całego serca – mówi Pan Marcin.

Na naszym profilu na LinkedIn znajdziecie pełną wypowiedź naszego klienta. Wystarczy kliknąć tutaj.

Porozmawiaj o naszej ofercie

Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego

Polecamy artykuły

Okna drewniane potrafią wprawić w zachwyt niejedną osobę, ale mimo tego większość klientów nie decyduje się na ich zakup. Nie…

Prawdziwi bohaterowie nie noszą peleryny. Chociaż jest to już dość oklepany frazes, to jednak w tym wypadku tak bardzo prawdziwy….

Czyste okna to wizytówka każdego domu. Niestety, osiągnięcie idealnie czystych szyb bez smug może być wyzwaniem. Przygotowaliśmy dla Was kilka…