Bertrand Fenster und Türen

Besuchen Sie mindestens den halben Kontinent. Unser Freund mit einer Leidenschaft fürs Reisen

W codziennej pracy działają w wielu obszarach dbając o to, aby produkty marki Bertrand były znane i cenione, “po godzinach” realizują swoje czasem naprawdę wyjątkowe zainteresowania. Nasi pracownicy kryją w sobie różne ciekawe pasje, o których dowiadujemy się między innymi tworząc nasz cykl #peoplebertrand lub po prostu rozmawiając. Tak właśnie stało się w przypadku naszego kolegi z hali PVC, który, co zresztą udowadnia w swoich mediach społecznościowych, może powiedzieć nie jedno o różnych zakątkach naszego kontynentu.

Sergei jest częścią firmy Bertrand od ponad 5 lat. To jego pierwsze, i jak zaznacza, ma nadzieję, ostatnie zawodowe zajęcie. Bardzo lubi swoją pracę, w której zajmuje się m.in. przygotowywaniem poszczególnych profili PVC oraz całych dostaw, sprawdzaniem jakości produktów, ich porządkowaniem, wysyłką i nie tylko. Ceni sobie także dobrą atmosferę i znajomości, które zawarł podczas swojej przygody z naszą firmą. W wolnym czasie, po pracy, lubi uprawiać sport, a szczególnie odwiedzać siłownię.

To wszystko dzieje się w tygodniu, w weekendy zaś Siergiej oddaje się swojej pasji, jaką są podróże. I to zdecydowanie te duże – udaje się bowiem w różne zakątki poza granicami Polski. Wszystko to jest drogą do realizacji marzenia naszego kolegi, jakim jest zwiedzenie przynajmniej połowy Europy. I można śmiało powiedzieć, że jest na bardzo dobrej drodze ku temu – był już m.in. w Litwie, Łotwie, Estonii, Bułgarii, Norwegii, Szwecji, Niemczech, Danii, Holandii, Austrii. I zdecydowanie nie zamierza na tym poprzestać.

– Staram się gdzieś wybrać praktycznie co weekend, lubię odwiedzać nowe miejsca – mówi. – Ostatnio byłem w miejscowości, która po polskiej stronie nazywa się Zgorzelec, z niemieckiej – Görlitz. Bardzo mi się spodobało, to fantastyczne połączenie kultur dwóch krajów.

Jak przyznaje niekiedy pomysły na kolejne cele pojawiają się spontanicznie, nie planuje “do przodu”, bardziej w perspektywie około miesiąca. Wszystkie wyprawy Sergei organizuje samodzielnie – poszukuje niezbędnych informacji w internecie. Nie zwraca szczególnej uwagi na środek transportu czy miejsce noclegowe – najbardziej liczy się dla niego to, aby zwiedzić jak najwięcej, poznać klimat i kulturę danego miejsca.

Marzeniem podróżniczym Sergeia jest Islandia, stolica Reykjavik, ale też zasoby naturalne tego kraju. Zapytany natomiast o miejsce, do którego chciałby w przyszłości wrócić, przywołuje położone w Norwegii miasto Trondheim.

– Panuje tam zupełnie inna mentalność niż u nas, w krajach słowiańskich – opowiada. – Ludzie mają inne priorytety, nawet jeśli są bogaci – nie lubią tego pokazywać. Mogą nosić zwykłe, skromne ubrania, ale używać najnowszego modelu słuchawek. Tam samo jest z budynkami – z zewnątrz może wydawać się stary, w środku jednak będzie urządzony bardzo nowocześnie.

Podróże Siergieja można obserwować tutaj

Sprechen Sie über unser Angebot

Wir haben etwas Besonderes für Sie vorbereitet

empfohlene Artikel

Der Sommer ist in vollem Gange und das bedeutet, dass Sie mehr Zeit im Freien verbringen und auf der Terrasse oder dem Balkon entspannen können. Damit diese…

Wir freuen uns, Ihnen mitteilen zu können, dass die neuesten Aluminiumsysteme von Cortizo zu unserem Angebot hinzugefügt wurden. Diese innovativen Schiebefenster und -türen…

Die Wahl der richtigen Glasart für Fenster ist ein Schlüsselelement für den Komfort, die Sicherheit und die Energieeffizienz des Gebäudes. Darüber hinaus ist die richtige Auswahl…