Bertrand Fenêtres et Portes

Les amis demandent : qui a fabriqué ces vitrages pour vous ?

Najpierw jest marzenie. Kiełkuje w głowie, często przez parę lat. Rośnie. Aż wreszcie przychodzi długo wyczekiwany moment, gdy ze sfery wyobraźni płynnie przechodzi do etapu realizacji. Pan Ziemowit i jego małżonka Pani Aleksandra od dawna mieli pomysł na to, jak ma wyglądać ich wymarzony dom. Kiedy byli już gotowi, by swoje marzenie realizować, zdecydowali się wziąć do pomocy firmę Bertrand. I z pewnością tej decyzji nie pożałowali.

Na wjeździe do Żukowa, skręcając w niepozorną ulicę, znajduję się dom, który widziany jeszcze daleka robi przeogromne wrażenie. To, co w pierwszej kolejności zachwyca obserwatorów to ogromne i budzące podziw przeszklenia. Takie, jakie dokładnie wymarzyło sobie wspomniane małżeństwo.

– Kiedy zdecydowaliśmy się na realizację naszego projektu, to braliśmy pod uwagę trzy firmy, które mogłyby wykonać nasz projekt. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na firmę Bertrand. Na korzyść tej oferty składało się kilka czynników. Doświadczenie, czas realizacji i koncepcja, jaką zaproponował nam Doradca, Pan Robert Zwara. Nie ukrywam, że jesteśmy mu bardzo wdzięczni i z tego miejsca chciałbym ogromnie Panu Robertowi podziękować, ponieważ wszystko zostało zrealizowane dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy – mówi Pan Ziemowit, dodając, że znajomi są zachwyceni ich nowym domem, w szczególności przepiękną fasadą, dopytując o to, która firma pomogła im go wykończyć. 

ZOBACZ ROZMOWĘ Z NASZYM KLIENTEM

Oprócz wspomnianej i przepięknej fasady w domu znajdziemy również nasze okna PVCportes en aluminium oraz aluminiowe drzwi przesuwne HST. Całość wygląda naprawdę imponująco. – Wprowadziliśmy się kilka miesięcy temu i, odpukać, mieszka nam się bardzo dobrze. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z produktów firmy Bertrand. Wszystko jest tak, jak ustaliliśmy, nic się, odpukać, nie psuje – mówi nasz wyraźnie zadowolony rozmówca. A jak wygląda sama realizacja? Zobaczcie poniżej. 

 A wiele naszych najnowszych realizacji możecie zobaczyć na Naszych social mediach, czyli na Facebooku, InstagramLinkedIn. Nous vous invitons cordialement ! 

Parlez de notre offre

Nous avons préparé quelque chose de spécial pour vous

Articles recommandés

Okna drewniane potrafią wprawić w zachwyt niejedną osobę, ale mimo tego większość klientów nie decyduje się na ich zakup. Nie…

Les vrais héros ne portent pas de cape. Même si c'est un cliché, c'est tellement vrai dans ce cas...

Des fenêtres propres sont la carte de visite de chaque maison. Malheureusement, obtenir des fenêtres parfaitement propres et sans traces peut être un défi. Nous en avons préparé quelques-uns…