ZALEŻNIE OD PAŃSTWA POTRZEB OFERUJEMY OKNA PVC Z SERII:

oferta pvc

BB-LINE

oferta pvc alu

QUANTIX

oferta drewno

KUBUS

oferta alutrend

KOMBISYSTEM PLUS

oferta alu

TREND

Zalety nowoczesnych okien z PVC:

01
estetyczne
02
łatwe w pielęgnacji, obsłudze i konserwacji
03
bezpieczne dla zdrowia
04
skutecznie wyciszają hałas
05
odporne na wpływ warunków atmosferycznych
06
odporne na wpływ warunków atmosferycznych
07
ekologiczne, nadają się w pełni do wtórnego przetworzenia
08
ciepłochronne i energooszczędne
09
mają korzystny stosunek jakości do ceny

Wysoki standard

Prezentowane rozwiązania stosujemy jako standard (bez dopłat) we wszystkich seriach okien (TREND, KOMBISYSTEM, COMFORT, COMFORT XL).
1. Nowoczesny profil PVC (rama i skrzydło)
  • trwała, śnieżna biel
  • gładka powierzchnia, ułatwiająca pielęgnację
  • wiele komór zapewniających dobrą izolację termiczną i akustyczną
  • siwa, estetyczna i trwała uszczelka z wysokiej jakości tworzywa, odporna na warunki atmosferyczne i promienie UV, zapewnia szczelność okna

PVC czyli polichlorek winylu jest nowoczesnym tworzywem o wszechstronnych zastosowaniach.

Materiał ten towarzyszy nam w codziennym życiu. Ubieramy się w stroje zawierające elementy z PVC (obuwie sportowe, odzież chroniąca od wody i wiatru), pijemy wodę płynącą w rurach z PVC, posługujemy się sprzętami o plastikowych obudowach (kuchenki, odkurzacze, radia, telewizory). Poruszamy się samochodami, które mają  wiele elementów wykonanych z tworzyw sztucznych, zaglądamy do portfela i widzimy karty kredytowe wykonane również z PVC.

PVC jest bardzo dobrym materiałem na okna. Systemy profili okiennych PVC rozwijają się od wielu lat i obecnie prezentują bardzo wysoki poziom, skutecznie konkurując z oknami wykonanymi z innych materiałów. Okna z PVC firmy BERTRAND to produkt estetyczny i funkcjonalny, bardzo trwały, odporny na wpływ warunków atmosferycznych, skutecznie wyciszający hałas, ciepłochłonny i energooszczędny, bezpieczny dla zdrowia łatwy w obsłudze, pielęgnacji i konserwacji.Nowoczesne okna PVC są bardzo szczelne, co jest korzystne pod względem ciepłochronności i wygłuszenia hałasu. Solidny i stabilny profil, wysoka jakość uszczelki, okucie o dużym zakresie regulacji i profesjonalny montaż dają gwarancję niemal całkowitej szczelności okna.

Parametry:


Okna firmy BERTRAND pozwalają na odgrodzenie się od otaczającego hałasu i wypoczynek w domowym zaciszu. Standardowo okna PVC BERTRAND zapewniają dobre wygłuszenie na poziomie Rw=32 dB. W miejscach, gdzie natężenie hałasu jest duże (przy ruchliwych ulicach, w okolicach lotnisk lub innych uciążliwych źródłach) proponujemy zastosować specjalne szyby o podwyższonej dźwiękochłonności. Takie szyby mogą mieć izolacyjność akustyczną od 34 do 51 dB.

Standardowo wykonujemy okna i drzwi z PVC z kolorze białym, na życzenie klienta w strukturze drewnopodobnej lub barwione szkłem akrylowym. Gładka powierzchnia profili ułatwia ich pielęgnację. Szyba krystalicznie przezroczysta, pozwala na bardzo dobre wykorzystanie światła oraz nie tworzy tzw. "efektu brudnych firanek".

FE PR EU PL v5

© 2016 BERTRAND. All Rights Reserved.