Bertrand Okna i Drzwi

Okna PVC

PVC jest bardzo dobrym materiałem na okna. Systemy profili okiennych PVC rozwijają się od wielu lat i obecnie prezentują bardzo wysoki poziom, skutecznie konkurując z oknami wykonanymi z innych materiałów. Okna z PVC firmy BERTRAND to produkt estetyczny i funkcjonalny, bardzo trwały, odporny na wpływ warunków atmosferycznych, skutecznie wyciszający hałas, ciepłochłonny i energooszczędny, bezpieczny dla zdrowia łatwy w obsłudze, pielęgnacji i konserwacji.

Białe okno z aluminiową klamką

System o bardzo dobrych właściwościach profilu, a jednocześnie w rozsądnej cenie.

MINIMALISTYCZNA NOWOCZESNA FORMA

W nowym systemie LINEAR konstruktorzy zastosowali absolutnie pionierską koncepcję projektową w odniesieniu do systemów o głębokości 74 mm, co zaowocowało stworzeniem produktu, który cechuje wizualna perfekcja i optymalne parametry techniczne. LINEAR jest w pełni kompletnym systemem przeznaczonym do budowy okien, drzwi balkonowych i drzwi wejściowych.

PIĘKNO, WSZECHSTRONNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO

KONTUR to wszechstronny, nowoczesny system z tworzyw sztucznych. Dzięki przejrzystej i wyraźnej konstrukcji formy zarówno od zewnątrz jak i wewnątrz system kreuje nowe trendy w zakresie designu okien. Wąskie profile oraz maksymalny udział szkła zapewniają więcej naturalnego światła w pomieszczeniach. Wbrew pozorom smukłe profile KONTUR zapewniają zwiększone bezpieczeństwo i stabilność!

PODWYŻSZONA OCHRONA ANTYWŁAMANIOWA

Kombisystem plus to nowy system z uszczelnieniem środkowym. Jest wyposażony w umieszczoną na przyldze okiennej płetwę antywłamaniową, która stanowi mechaniczne zabezpieczenie elementów okiennych przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Systemy z uszczelnieniem środkowym wyróżniają się znakomitymi parametrami izolacyjności termicznej.

NOWE PERSPEKTYWY

Nowoczesny i zaawansowany technologicznie system KUBUS prezentuje nowe spojrzenie na stolarkę okienną. Doskonale wpisuje się w obecne trendy architektoniczne stawiające na minimalistyczny design, proste kształty oraz duże przeszklenia.

JESZCZE WIĘCEJ ŚWIATŁA

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i najwęższych profili do Twojego domu dotrze więcej naturalnego światła. Podążające za obecnymi trendami architektonicznymi wzornictwo okien Quantix będzie ozdobą Twojego domu. Bogata kolorystyka acrylcolor oraz oklein pozwoli Ci na dopasowanie okien do Twojego indywidualnego stylu.

 

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

Seria okien BB LINE to doskonałe połączenie funkcjonalności i estetyki w przystępnej cenie. Wysokie parametry termiczne, znakomity design oraz szeroki wybór gamy kolorystycznej, a to wszystko przy zachowaniu rozsądnej ceny. Zależy Ci na czasie i dostępności? Ten model jest idealny dla Ciebie.

System TREND ma głębokość 74 mm i posiada 5/6 komór oraz 2 uszczelnienia. Istnieje możliwość zastosowania zawiasów widocznych lub ukrytych.

Strefa wiedzy

Poznaj z nami kulisy naszej działalności i bądź na bieżąco z innowacjami, które dla Ciebie przygotowujemy!

Blog

Jak pielęgnować okna drewniane?

Okna drewniane potrafią wprawić w zachwyt niejedną osobę, ale mimo tego większość klientów nie decyduje się na ich zakup. Nie

Blog

Ludzie Bertrand – Prawdziwi bohaterowie nie noszą peleryny

Prawdziwi bohaterowie nie noszą peleryny. Chociaż jest to już dość oklepany frazes, to jednak w tym wypadku tak bardzo prawdziwy.

Blog

Najlepsze sposoby na czyste okna

Czyste okna to wizytówka każdego domu. Niestety, osiągnięcie idealnie czystych szyb bez smug może być wyzwaniem. Przygotowaliśmy dla Was kilka