System przesuwny Bertrand HST Panorama

HST Panorama

Drewniane lub drewniano aluminiowe drzwi podnoszono przesuwne Bertrand.

HST Panorama to innowacyjne rozwiązanie, w którym znajdziecie Państwo bezramowe szklenie stałe. Rama w skrzydle biernym jest zlicowana z podłogą, a światło słoneczne oświetla wnętrze domu bez ograniczeń, co daje wrażenie otwartej przestrzeni. Oprócz bezramowego szklenia stałego jest również możliwość stosowania wąskich profili drewnianych nawet dla bardzo dużych drzwi: do 3,6 m wysokości oraz masie skrzydła do 300 kg.

Dzięki HST Panorama firmy BERTRAND zyskują Państwo najlepszy jakościowo, kompletny asortyment z jednej ręki. Należą do niego między innymi zasuwnice, wózki, szyny uszczelniające oraz progi.

bertrand_hst_panorama_1.png
Infinity Alu okno drewniano aluminiowe Bertrand

Zalety systemu podnoszono przesuwnego HST Panorama:

01
komfortowa obsługa
02
oszczędność przestrzeni
03
ochrona przed wiatrem
04
wodoszczelność
05
wysoka izolacja termiczna
06
optymalna izolacja akustyczna
07
elegancki, wyważony design
08
szklenie skrzydła stałego do poziomu podłogi

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów HST Panorama jest wyjątkowo trwały i odporny na warunki atmosferyczne.

Podążające za obecnymi trendami architektonicznymi wzornictwo systemu HST Panorama będzie ozdobą Twojego domu.

Bogata kolorystyka pozwoli Ci na dopasowanie systemu HST Panorama do Twojego indywidualnego stylu.

drzwi ponoszono przesuwne HST Panorama Bertrand

BEZRAMOWE SZKLENIE STAŁE

Uzupełnieniem wąskiego frezowania w ramie jest bezramowe szklenie stałe, które konsekwentnie realizuje zamierzenia kształtowania dużych powierzchni szklanych o minimalnych wymiarach ramy.

Oszczędność materiału jest kolejną zaletą tej konstrukcji. Szklenie stałe jest mocowane od strony podłoża za pomocą separowanego gotermicznie profilu wyrównującego.

bertrand smoovio system drzwi przesuwnych

WĄSKIE FREZOWANIE W RAMIE DREWNA

Powiększona powierzchnia wpływu światła dziennego i uzależnione od rodzaju szkła, najlepsze współczynniki przenikania ciepła to korzyści użytkowe dla komfortu mieszkania i bilansu energetycznego.

Dzięki wąskiemu frezowaniu użytkownicy czerpią korzyści z ruchomych szklanych frontów, których minimalistyczne obramowanie schodzi na drugi plan. Drzwi HS stają się elementem stylistycznym w pokoju. Zarówno standardowe okucia HS jak również zasuwnice hakowe mogą być stosowane w profilach drewnianych lub drewniano-aluminiowych od wysokości 76 mm.

Kolorystyka okien i drzwi

Poznaj szeroką paletę kolorów dostepną dla Klientów marki Bertrand

image

FE PR EU PL v5

© 2016 BERTRAND. All Rights Reserved.