Bertrand Okna i Drzwi

Znajomi pytają: Kto robił wam te przeszklenia?

Najpierw jest marzenie. Kiełkuje w głowie, często przez parę lat. Rośnie. Aż wreszcie przychodzi długo wyczekiwany moment, gdy ze sfery wyobraźni płynnie przechodzi do etapu realizacji. Pan Ziemowit i jego małżonka Pani Aleksandra od dawna mieli pomysł na to, jak ma wyglądać ich wymarzony dom. Kiedy byli już gotowi, by swoje marzenie realizować, zdecydowali się wziąć do pomocy firmę Bertrand. I z pewnością tej decyzji nie pożałowali.

Na wjeździe do Żukowa, skręcając w niepozorną ulicę, znajduję się dom, który widziany jeszcze daleka robi przeogromne wrażenie. To, co w pierwszej kolejności zachwyca obserwatorów to ogromne i budzące podziw przeszklenia. Takie, jakie dokładnie wymarzyło sobie wspomniane małżeństwo.

– Kiedy zdecydowaliśmy się na realizację naszego projektu, to braliśmy pod uwagę trzy firmy, które mogłyby wykonać nasz projekt. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na firmę Bertrand. Na korzyść tej oferty składało się kilka czynników. Doświadczenie, czas realizacji i koncepcja, jaką zaproponował nam Doradca, Pan Robert Zwara. Nie ukrywam, że jesteśmy mu bardzo wdzięczni i z tego miejsca chciałbym ogromnie Panu Robertowi podziękować, ponieważ wszystko zostało zrealizowane dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy – mówi Pan Ziemowit, dodając, że znajomi są zachwyceni ich nowym domem, w szczególności przepiękną fasadą, dopytując o to, która firma pomogła im go wykończyć. 

ZOBACZ ROZMOWĘ Z NASZYM KLIENTEM

Oprócz wspomnianej i przepięknej fasady w domu znajdziemy również nasze okna PVCdrzwi aluminiowe oraz aluminiowe drzwi przesuwne HST. Całość wygląda naprawdę imponująco. – Wprowadziliśmy się kilka miesięcy temu i, odpukać, mieszka nam się bardzo dobrze. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z produktów firmy Bertrand. Wszystko jest tak, jak ustaliliśmy, nic się, odpukać, nie psuje – mówi nasz wyraźnie zadowolony rozmówca. A jak wygląda sama realizacja? Zobaczcie poniżej. 

 A wiele naszych najnowszych realizacji możecie zobaczyć na Naszych social mediach, czyli na Facebooku, InstagramieLinkedIn. Zapraszamy bardzo serdecznie! 

Porozmawiaj o naszej ofercie

Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego

Polecamy artykuły

Lato w pełni, a to oznacza więcej czasu spędzanego na świeżym powietrzu, relaksując się na tarasie lub balkonie. Aby te…

Z radością informujemy, że do naszej oferty dołączyły najnowsze systemy aluminiowe od firmy Cortizo. Te innowacyjne okna i drzwi przesuwne…

Wybór odpowiedniego rodzaju szkła do okien jest kluczowym elementem wpływającym na komfort, bezpieczeństwo oraz efektywność energetyczną budynku. Dodatkowo właściwy dobór…