Bertrand Okna i Drzwi

Nietypowe projekty i realizacje

Stworzenie dobrego, a przy okazji pięknie wyglądającego okna to, lub solidnych i pięknie wyglądających drzwi, to wbrew pozorom, nie jest taka prosta sprawa. Niemniej jednak znajdą Państwo tysiące firm, które potrafią to zrobić dobrze.

Lecz wytworzenie produktu unikatowego, o niespotykanych na co dzień rozmiarach, czy o nieregularnym kształcie, to już jest sztuka, którą opanowały nieliczne firmy. Jedną z nich jest Bertrand, która nie tylko w swoim kraju słynie z tego, że podejmuje się wyzwań, których nie chcą się podjąć nawet światowi giganci.

Może to nieskromnie zabrzmi, ale jesteśmy w tym naprawdę nieźli. Zresztą, na polskim rynku stolarki jest takie powiedzonko, które sporo mówi. Brzmi: Jeśli Bertrand nie jest w stanie czegoś zrobić, to oznacza, że nikt tego nie zrobi.

Na szczęście nie zdarza się to często. Albowiem Bertrand co chwile podejmuje rękawice, realizując kolejne wyjątkowe projekty o różnym stopniu skomplikowania. Oto kilka przykładów.

Ogromna przeszklona fasada, która zdobi jeden z budynków znajdujących się w samym sercu przepięknej Gdyni. Jeśli kiedykolwiek będziecie mieć okazję przyjechać nad polskie morze – czego Wam oczywiście życzymy, zapraszając bardzo serdecznie – to, gdy będziecie spacerować po gdyńskich ulicach, widoczna z daleka fasada zaprojektowana i zamontowana przez fachowców z Bertrand z pewnością przykuje Waszą uwagę.

Ważące ponad pięćset kilogramów, wielkie, robione według autorskiego projektu drzwi do kościoła w Luzinie. Zaprojektowane przez technologa z Naszej firmy dziś są prawdziwą dumą i wizytówką miasta, z którego wywodzi się Nasza firma. W Luzinie wszyscy doskonale wiedza, kto wykonał te przepiękne drzwi. Drugich takich nie znajdziecie nie tylko w Polsce, ale w ogóle na całym świecie!

Drewniane okno będące imitacją double simulated hang? Nie ma problemu! Pokazywaliśmy ten produkt na targach w Las Vegas i obok okna grzewczego, które wygrało jedną z nagród, był to równie mocno komplementowany produkt.

Ostatnio mieliśmy dwa ciekawe zlecenia. Pierwsze – trójkątne, drewniane okno ze szprosami będące częścią liczącego ponad dwadzieścia produktów zamówienia. Co ciekawe, każde z tych okien nieznacznie się od siebie różniło.

Drugie zamówienie napłynęło ze słonecznej i przepięknej Grecji. Klientowi wymarzyło się drewniane okno w stylu, który możemy zobaczyć choćby na uroczej wyspie Santorini. No to co? Bierzemy się do roboty!

Albo takie zamówienie – klient poprosił o wykonanie specjalnych drzwi dla… konia. Tak, dobrze czytacie. Długo szukał firmy, która podejmie się takiego zlecenia i w końcu – trochę naokoło – trafił do firmy Bertrand. Nie spodziewał się cudów, prędzej odpowiedzi w stylu: „Nie, nie robimy takich rzeczy”. Jakie było jego zdziwienie, gdy w słuchawce, usłyszał pytanie: – To na początek proszę powiedzieć, jakie te drzwi miałyby mieć wymiary? – A później to już poszło z górki.

Pięćdziesiąt pięć lat doświadczenia pozwoliło nam zgłębić przeogromną wiedzę na temat tworzenia dobrych jakościowo, przeróżnych produktów. Dlatego bez fałszywej skromności możemy napisać, że w robieniu unikatowych, nietypowych produktów jesteśmy prawdziwymi mistrzami.

Jeśli marzy Ci się okno lub drzwi zrobione specjalnie na Twoje zamówienie, jeśli zastanawiasz się, kto może takie marzenie spełnić, to już nie musisz dłużej szukać. Pamiętaj, że jesteśmy mistrzami od zadań specjalnych!

Porozmawiaj o naszej ofercie

Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego

Polecamy artykuły

Legendarny trener angielski Bill Shankly, powiedział kiedyś, że futbol nie jest sprawą życia i śmierci. To coś o wiele bardziej…

Być może słyszeliście już to pojęcie, choć nigdy głębiej się nad nim nie zastanawialiście. A to dlatego, że o budownictwie…

Okna stanowią nie tylko elementy konstrukcyjne domu, ale także wpływają na komfort życia w nim. Gdy stajesz przed wyborem nowych…