Bertrand Okna i Drzwi

Oferta pracy

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ

W związku z dynamicznym rozwojem Firma Bracia Bertrand poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży eksportowej. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych na rynkach angielskojęzycznych z opcją wsparcia innych rynków
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Negocjowanie warunków sprzedaży
  • Obsługa reklamacji i innych zapytań klienta

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego – min. B2. idealnie C1
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku najlepiej w branży stolarki otworowej
  • Gotowość do pracy z podmiotami o odmiennej kulturze biznesowej z różnych stref czasowych
  • Gotowość do reprezentowania firmy na targach
  • Umiejętności komunikacji i negocjacji biznesowych
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • Umiejętność zarządzania pracą i celami
  • Współpraca z działami produkcji i logistyki
  • Gotowość do pracy w godzinach 10-18 lub 12-20 przez 2-3 dni w tygodniu
  • Mile widziane: znajomość któregoś z języków: niemiecki, hiszpański, włoski, norweski

Co oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej nawet w 100% dla osób posiadających doświadczenie w sprzedaży eksportowej w branży stolarki otworowej
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

Kilka słów o naszej firmie

Firma BERTRAND to renomowany producent okien, drzwi, fasad. Na rynku istnieje od 1969 roku i cały czas spełnia marzenia wielu Klientów w całej Europie, USA, Australii. Do produkcji firma stosuje nowoczesne technologie oraz wykorzystuje szeroką gamę materiałów wg życzeń Klientów tj. różne gatunki drewna, systemy profilowe PVC i aluminiowe a także materiały drewniano-aluminiowe i PVC-aluminiowe.

Jakość produktów BERTRAND potwierdzona jest licznymi certyfikatami uzyskanymi w instytucjach naukowo-badawczych w Polsce i Europie oraz nagrodami od organizacji branżowych.

Aplikacje zawierającą klauzulę:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci numeru telefonu, adresu e-mail oraz zamieszczonego w cv zdjęcia (wizerunku) dla potrzeb prowadzonego procesu rekrutacji na stanowisko w spółce Bracia Bertrand Sp. z o.o. z siedzibą w Luzinie, co będzie wpływać na bardziej efektywne jego przeprowadzenie, w tym ułatwienie komunikacji z pracodawcą.

w tytule z nazwą stanowiska można wysyłać na adres: hr@bertrand.pl.

Zainteresowała Cię ta oferta?

Wypełnij formularz aplikacyjny na dole strony i prześlij nam swoje CV. Jeśli masz pytania dotyczące oferty napisz do nas lub zadzwoń.