Bertrand Okna i Drzwi

Wiele pasji w jednej osobie. Poznajcie Tatianę

Lubimy opowiadać Wam o naszych pracownikach i przedstawiać ich tak często, jak to tylko możliwe. Podczas lektury tego tekstu poznacie Tatianę, naszą koleżankę, specjalistę ds. administracyjno-produkcyjnych, która swoją przygodę z firmą Bertrand rozpoczęła w maju 2022 roku przy produkcji PVC.

P.S. Nie możemy nie nadmienić, że tym razem publikacja nie wyszła w całości spod naszych rąk. Solidną dawkę wiedzy na temat Tatiany dostarczyła nam koleżanka bohaterki tekstu, której słowa kilkukrotnie pozwoliliśmy sobie zacytować poniżej 😊

Tatiana pochodzi z Ukrainy, w Polsce natomiast mieszka od 7 lat. W toku swojej drogi zawodowej obejmowała różne stanowiska, w tym: sprzedawcy, magazyniera, logistyka, przedstawiciela handlowego, lidera zmiany czy specjalisty ds. kontroli jakości. 

Z pracowego podwórka znamy ją przede wszystkim jako osobę, która zajmuje się różnymi sprawami związanymi z produktami aluminiowymi i aktywnie wspiera kierownika produkcji, jak jednak opisuje Ją wspomniana znajoma, prywatnie Tatiana to „pasjonatka historii, aktywnego trybu życia i wykwintnych przyjemności kulinarnych”.

– Jej dni zaczynają się od wizyty w klubie fitness, gdzie angażuje się w różnorodne zajęcia, dbając o kondycję fizyczną i zdrowie psychiczne – opowiada. – Nie jest jej obca również pasja do basenu, spacery, jazda rowerem i nawet tradycyjne gry, takie jak kręgle czy bilard. Jej determinacja w dążeniu do równowagi pomiędzy pracą a aktywnością fizyczną zasługuje na uznanie.

Kolejną ze swoich pasji Tatiana realizuje zwiedzając historyczne miejsca czy budowle, szczególnie zamki. Lubi nie tylko poznawać dziedzictwo i odkrywać tajemnice, jakie skrywają dawne czasy, ale także ówczesną architekturę, z której czerpie inspirację.

Tatiana jest również miłośniczką kulinarnej strony życia, szczególnie zaś jeżeli chodzi o dania z różnych zakątków świata, przede wszystkim zaś… sushi.

 

W rozwijaniu tych zainteresowań niemałe znaczenie ma osobowość Tatiany, która uwielbia poszerzać swoją wiedzę i odkrywać nowe rzeczy, nie boi się podejmować wyzwań, a dodatkowo po mistrzowsku łączy życie zawodowe i prywatne, także w aspekcie związanym z dbaniem o samą siebie. Dotychczas nie każdy z pewnością wiedział, że jednym z zainteresowań naszej koleżanki jest… fryzjerstwo, z zakresu którego ukończyła nawet specjalistyczne kursy. 

– Poza pracą zawodową Tatiana zdaje się doskonale łączyć swoje zainteresowania z troską o zdrowie i urodę. Jej podejście do dbania o siebie obejmuje nie tylko aspekty fizyczne, ale również emocjonalne. To, jak angażuje się w różnorodne zajęcia, od fitnessu po kursy fryzjerskie, świadczy o jej kompleksowym podejściu do pielęgnacji – podsumowuje nas „informator😉.

Wiecie już zatem trochę o Tatianie, jeżeli natomiast jesteście ciekawi, kim są pozostali nasi pracownicy, zapraszamy Was do śledzenia naszych profili w social media oraz publikacji na blogu. 

Porozmawiaj o naszej ofercie

Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego

Polecamy artykuły

Czy można zdobyć najwyższy szczyt na świecie…nie wyjeżdżając przy tym z Polski? Można! Trzeba jednak przejechać się do Warszawy i…

Do gamy znanych i sprawdzonych produktów firmy dołączyły nowe. Chcemy Wam je przedstawić, bo, zapewniamy, są to naprawdę warte uwagi…

Tegoroczna edycja targów NAHB International Builder’s Show rozpocznie się za niespełna dwa tygodnie. Nasza firma już po raz szósty pojawi…