Bertrand Okna i Drzwi

Wiele pasji w jednej osobie. Poznajcie Tatianę

Lubimy opowiadać Wam o naszych pracownikach i przedstawiać ich tak często, jak to tylko możliwe. Podczas lektury tego tekstu poznacie Tatianę, naszą koleżankę, specjalistę ds. administracyjno-produkcyjnych, która swoją przygodę z firmą Bertrand rozpoczęła w maju 2022 roku przy produkcji PVC.

P.S. Nie możemy nie nadmienić, że tym razem publikacja nie wyszła w całości spod naszych rąk. Solidną dawkę wiedzy na temat Tatiany dostarczyła nam koleżanka bohaterki tekstu, której słowa kilkukrotnie pozwoliliśmy sobie zacytować poniżej 😊

Tatiana pochodzi z Ukrainy, w Polsce natomiast mieszka od 7 lat. W toku swojej drogi zawodowej obejmowała różne stanowiska, w tym: sprzedawcy, magazyniera, logistyka, przedstawiciela handlowego, lidera zmiany czy specjalisty ds. kontroli jakości. 

Z pracowego podwórka znamy ją przede wszystkim jako osobę, która zajmuje się różnymi sprawami związanymi z produktami aluminiowymi i aktywnie wspiera kierownika produkcji, jak jednak opisuje Ją wspomniana znajoma, prywatnie Tatiana to „pasjonatka historii, aktywnego trybu życia i wykwintnych przyjemności kulinarnych”.

– Jej dni zaczynają się od wizyty w klubie fitness, gdzie angażuje się w różnorodne zajęcia, dbając o kondycję fizyczną i zdrowie psychiczne – opowiada. – Nie jest jej obca również pasja do basenu, spacery, jazda rowerem i nawet tradycyjne gry, takie jak kręgle czy bilard. Jej determinacja w dążeniu do równowagi pomiędzy pracą a aktywnością fizyczną zasługuje na uznanie.

Kolejną ze swoich pasji Tatiana realizuje zwiedzając historyczne miejsca czy budowle, szczególnie zamki. Lubi nie tylko poznawać dziedzictwo i odkrywać tajemnice, jakie skrywają dawne czasy, ale także ówczesną architekturę, z której czerpie inspirację.

Tatiana jest również miłośniczką kulinarnej strony życia, szczególnie zaś jeżeli chodzi o dania z różnych zakątków świata, przede wszystkim zaś… sushi.

 

W rozwijaniu tych zainteresowań niemałe znaczenie ma osobowość Tatiany, która uwielbia poszerzać swoją wiedzę i odkrywać nowe rzeczy, nie boi się podejmować wyzwań, a dodatkowo po mistrzowsku łączy życie zawodowe i prywatne, także w aspekcie związanym z dbaniem o samą siebie. Dotychczas nie każdy z pewnością wiedział, że jednym z zainteresowań naszej koleżanki jest… fryzjerstwo, z zakresu którego ukończyła nawet specjalistyczne kursy. 

– Poza pracą zawodową Tatiana zdaje się doskonale łączyć swoje zainteresowania z troską o zdrowie i urodę. Jej podejście do dbania o siebie obejmuje nie tylko aspekty fizyczne, ale również emocjonalne. To, jak angażuje się w różnorodne zajęcia, od fitnessu po kursy fryzjerskie, świadczy o jej kompleksowym podejściu do pielęgnacji – podsumowuje nas „informator😉.

Wiecie już zatem trochę o Tatianie, jeżeli natomiast jesteście ciekawi, kim są pozostali nasi pracownicy, zapraszamy Was do śledzenia naszych profili w social media oraz publikacji na blogu. 

Porozmawiaj o naszej ofercie

Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego

Polecamy artykuły

Okna drewniane potrafią wprawić w zachwyt niejedną osobę, ale mimo tego większość klientów nie decyduje się na ich zakup. Nie…

Prawdziwi bohaterowie nie noszą peleryny. Chociaż jest to już dość oklepany frazes, to jednak w tym wypadku tak bardzo prawdziwy….

Czyste okna to wizytówka każdego domu. Niestety, osiągnięcie idealnie czystych szyb bez smug może być wyzwaniem. Przygotowaliśmy dla Was kilka…