Bertrand Windows and Doors

BB-Line PVC windows – high quality at a low price

Ostatnie dni przyniosły spore zmiany dla Klientów firmy BERTRAND. Dzięki nowym oknom PVC: BB–Line 82 i BB–Line 83 proponujemy korzystne cenowo produkty PVC z utrzymaniem dotychczasowej najwyższej jakości. Okna BB-Line to rozsądne rozwiązanie dla Klientów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Nowe rozwiązania dotyczą okien o głębokości profili 81 mm. Zastosowanie nowoczesnych okuć to gwarancja utrzymania wysokich standardów antywłamaniowych. Nasze produkty nadal odznaczać będzie wysoki poziom termoizolacyjności, bezpieczeństwo (co najmniej cztery zaczepy antywyważeniowe w standardzie) oraz komfort użytkowania.

Dzięki wysokiemu poziomowi termoizolacyjności (U1,0 – 1,1) okna BB-Line 82 i BB-Line 83 utrzymane są w wysokim standardzie budownictwa pasywnego (wysokoenergooszczędnego).

Okna BB–Line 82 i BB–Line 83 dają możliwość zastosowania pakietów szybowych o grubości od 23 mm do 54,8 mm. Tak szeroki wybór pozwala na zastosowanie dowolnych pakietów szybowych – od standardowych do dźwiękochłonnych lub ciepłych.

BB-Line 82

BB-Line 83

Zastosowanie trzeciej, środkowej uszczelki w oknie BB–Line 83 daje możliwość stworzenia okna o bardzo korzystnych parametrach termoizolacyjnych i dźwiękoszczelnych. Środkowa uszczelka zamocowana w skrzydle okna ułatwia czyszczenie okien.

Talk about our offer

We have prepared something special for you

Recommended articles

Czy można zdobyć najwyższy szczyt na świecie…nie wyjeżdżając przy tym z Polski? Można! Trzeba jednak przejechać się do Warszawy i…

Do gamy znanych i sprawdzonych produktów firmy dołączyły nowe. Chcemy Wam je przedstawić, bo, zapewniamy, są to naprawdę warte uwagi…

Tegoroczna edycja targów NAHB International Builder’s Show rozpocznie się za niespełna dwa tygodnie. Nasza firma już po raz szósty pojawi…