Bertrand Okna i Drzwi

Okna PVC typu BB-Line – wysoka jakość w niskiej cenie

Ostatnie dni przyniosły spore zmiany dla Klientów firmy BERTRAND. Dzięki nowym oknom PVC: BB–Line 82 i BB–Line 83 proponujemy korzystne cenowo produkty PVC z utrzymaniem dotychczasowej najwyższej jakości. Okna BB-Line to rozsądne rozwiązanie dla Klientów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Nowe rozwiązania dotyczą okien o głębokości profili 81 mm. Zastosowanie nowoczesnych okuć to gwarancja utrzymania wysokich standardów antywłamaniowych. Nasze produkty nadal odznaczać będzie wysoki poziom termoizolacyjności, bezpieczeństwo (co najmniej cztery zaczepy antywyważeniowe w standardzie) oraz komfort użytkowania.

Dzięki wysokiemu poziomowi termoizolacyjności (U1,0 – 1,1) okna BB-Line 82 i BB-Line 83 utrzymane są w wysokim standardzie budownictwa pasywnego (wysokoenergooszczędnego).

Okna BB–Line 82 i BB–Line 83 dają możliwość zastosowania pakietów szybowych o grubości od 23 mm do 54,8 mm. Tak szeroki wybór pozwala na zastosowanie dowolnych pakietów szybowych – od standardowych do dźwiękochłonnych lub ciepłych.

BB-Line 82

BB-Line 83

Zastosowanie trzeciej, środkowej uszczelki w oknie BB–Line 83 daje możliwość stworzenia okna o bardzo korzystnych parametrach termoizolacyjnych i dźwiękoszczelnych. Środkowa uszczelka zamocowana w skrzydle okna ułatwia czyszczenie okien.

Porozmawiaj o naszej ofercie

Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego

Polecamy artykuły

Lato w pełni, a to oznacza więcej czasu spędzanego na świeżym powietrzu, relaksując się na tarasie lub balkonie. Aby te…

Z radością informujemy, że do naszej oferty dołączyły najnowsze systemy aluminiowe od firmy Cortizo. Te innowacyjne okna i drzwi przesuwne…

Wybór odpowiedniego rodzaju szkła do okien jest kluczowym elementem wpływającym na komfort, bezpieczeństwo oraz efektywność energetyczną budynku. Dodatkowo właściwy dobór…