Bertrand Okna i Drzwi

Nowości w firmie Bertrand!

Do gamy znanych i sprawdzonych produktów firmy dołączyły nowe. Chcemy Wam je przedstawić, bo, zapewniamy, są to naprawdę warte uwagi rozwiązania.

Pierwszym z nich są rolety screen, czyli mocowane na zewnątrz budynku rozwiązanie, które chroni przed nadmiernym przenikaniem promieni słonecznych wewnątrz pomieszczeń. Dostępne są w trzech wariantach: standardowym, a także Solar i Lunar, pozwalającym na częściowe do nawet całkowitego zaciemnienia wnętrza.

Klient ma możliwość wyboru najodpowiedniejszego dla siebie wariantu, wielkości i sposobu umieszczenia skrzynki, metody sterowania czy nawet kolorów każdego z elementów mechanizmu, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Po więcej informacji zapraszamy: Rolety screen

Kolejna nowość to balkoniki francuskie, czyli szklane konstrukcje zwiększające bezpieczeństwo i estetykę tam, gdzie szklenie sprowadzone jest do posadzki, a jednocześnie nie ma klasycznego balkonu. Szyby stosowane w tym produkcie są bardzo bezpieczne – hartowane i laminowane. W naszej ofercie znajduje się kilka grubości szklenia, a sam system dostosować można do konkretnych potrzeb.

Więcej o balkonikach francuskich przeczytasz: Balkoniki francuskie

A już teraz z radością chcemy zapowiedzieć, że od 1 marca w naszej ofercie dostępny będzie nowy, stylowy system fasadowy SlimWall 35, który swoją nazwę zawdzięcza wąskim słupom i ryglom, mającym jedynie 35 mm szerokości. To nie tylko estetyczne, ale też funkcjonalne rozwiązanie, dodatkowo kompatybilne z Hifinity, czyli unikalnymi drzwiami przesuwnymi z gamy aluminium.

Więcej informacji już wkrótce.

Porozmawiaj o naszej ofercie

Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego

Polecamy artykuły

Lato w pełni, a to oznacza więcej czasu spędzanego na świeżym powietrzu, relaksując się na tarasie lub balkonie. Aby te…

Z radością informujemy, że do naszej oferty dołączyły najnowsze systemy aluminiowe od firmy Cortizo. Te innowacyjne okna i drzwi przesuwne…

Wybór odpowiedniego rodzaju szkła do okien jest kluczowym elementem wpływającym na komfort, bezpieczeństwo oraz efektywność energetyczną budynku. Dodatkowo właściwy dobór…