STRONGLINE

Nowoczesny systemem wykonany z drewna

strongline_big.jpg

System Strongline cechy charakterystyczne:

01
głębokość systemu 92 mm
02
bogaty asortyment gatunków drewna
03
dwukomorowe szklenie
04
3 linie uszczelnienia
05
podwójny okapnik

Okno STRONGLINE Nowatorska linia okien, które łączą naturalne walory drewna oraz własności użytkowe wynikające z zastosowania nowoczesnych rozwiązań. Głębokość ramy i skrzydła wynosi 92mm dzięki czemu Strongline to najbardziej stabilny i wytrzymały profil na rynku. Współczynnik przenikania ciepła ramy i skrzydła wynosi 1,0 – 1,2 W/m2K. Oznacza to rewelacyjną ochronę cieplną. Porowata struktura drewna oraz system wrębów konstrukcyjnych w budowie profilu sprawiają, że wnętrze Twojego domu jest doskonale chronione przed deszczem, wiatrem, zanieczyszczeniami i hałasem, utrzymując przy tym optymalną wentylację pomieszczeń. Masywny wygląd okna Strongline złagodziliśmy nadając krawędziom okna zaokrąglone kształty oraz wykonując ozdobne frezy, dzięki czemu okno wygląda bardzo solidnie i elegancko.

Oferujemy możliwość wyposażenia okien w dodatkowe rozwiązania zwiększające jego ciepłochłonność, dźwiękoszczelność i odporność na włamania, a także upiększające jego wygląd.

Okna w systemie Strongline występują w dwóch wersjach:

Master

na zewnętrznej krawędzi skrzydła umieściliśmy dodatkową osłonkę aluminiową, która chroni tę cześć okna przed wpływem promieniowania słonecznego oraz wody deszczowej.

strongline_big.jpg
strongline_master.png

Retro

klasyczna wersja okna Strongline Master

20130905_bb_0104_drewno_strongline_retro_biale_tlo.jpg
strongline_retro.png

Kolorystyka okien i drzwi

Poznaj szeroką paletę kolorów dostepną dla Klientów marki Bertrand

image

FE PR EU PL v5

© 2016 BERTRAND. All Rights Reserved.