SYSTEMY TARASOWO BALKONOWE / PRZESUWNE

W ofercie firmy Bertrand znajdują się systemy tarasowo balkonowe z drewna, PVC, aluminium i drewna-aluminium. Do wyboru jest bardzo wiele wzorów, rozwiązań technicznych i dodatków wpływających na estetykę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

JAKOŚĆ

Detale i jakość wykończenia systemów przesuwnych BERTRAND tworzą harmonijną całość oraz wrażenie subtelnego połączenia stylu i technologii.

PRESTIŻ

Materiały użyte w systemach przesuwnych marki BERTRAND podkreślają ich niebanalny design. 

BEZPIECZEŃSTWO

Systemy przesuwne BERTRAND są w standardzie wyposażone w zaawansowane akcesoria utrudniające włamanie.

KOMFORT

Poczucie komfortu dostępne jest na wyciągnięcie ręki dzięki zastoswoaniu szlachetnych materiałów, wygodnych pochwytów czy zaawansowanych akcesoriów. 

Idealne rozwiązanie do wykonania przeszkleń o dużych rozmiarach które nada architekturze unikalnego charakteru.

ARTLINE

Nowoczesne duże przeszklenia

ARTLINE to dzieło sztuki, które w elegancki sposób scala otoczenie z wnętrzem pomieszczenia, zapewniając użytkownikom najwyższą jakość, lekkość i komfort. Produkt ten jest wynikiem świadomego wysiłku, którego celem było stworzenie obiektu sztuki o doskonałych walorach funkcjonalnych i estetycznych. ARTLINE to ucieleśnienie współczesnej architektury - łączy ono twórcze podejście do projektowania, unikalny efekt w skali całego budynku oraz wyjątkowe oddziaływanie na użytkownika.

foto7c.jpg

Przestrzeń w mieszkaniu jest bardzo cenna i powinna być optymalnie wykorzystana. System przesuwny BERTRAND SMOOVIO zapewnia komfort użytkowania, wyjątkową lekkość, oszczędność miejsca i jest przy tym wyjątkowo szczelny.

system przesuwny

DRZWI PODNOŚNO-PRZESUWNE (HST)

foto4.jpg
foto2.jpg
foto1.jpg
foto8.jpg
foto3.jpg

Drzwi podnośno-przesuwne (HST) są kwintesencją funkcjonalności i elegancji. Duże powierzchnie szkła nadają wnętrzom wyjątkowy charakter. Drzwi przesuwne dają pełną swobodę w aranżacji pomieszczeń. W przeciwieństwie do standardowych, rozwiernych drzwi ich skrzydło przesuwa się równolegle wzdłuż prowadnicy i nie zabiera ani odrobiny cennej powierzchni. Drzwi przesuwne mają również przewagę nad zwykłymi balkonowymi w tym, że nie zatrzaskują się same pod wpływem wiatru czy przeciągu. Drzwi tego typu bardzo często są wybierane jako przejścia na taras czy do ogrodu zimowego. Otwarte drzwi pozwalają doskonale połączyć pokój czy salon z zewnętrzną przestrzenią. Zaletą drzwi przesuwnych jest niski próg - wygodny i bezpieczny.

DRZWI UCHYLNO-PRZESUWNE (PSK)

Drzwi uchylno-przesuwne to alternatywa dla standardowych drzwi balkonowych. Chcąc zaoszczędzić miejsce, które jest niezbędne przy otwarciu skrzydła balkonowego możemy zastosować właśnie system uchyno-przesuwny. Jak sama nazwa wskazuje skrzydło można uchylić (jak w standardowych balkonach) lub przesunąć (w zależności od potrzeb w lewo lub w prawo). Drzwi przesuwne mają również przewagę nad zwykłymi balkonowymi w tym, że nie zatrzaskują się same pod wpływem wiatru czy przeciągu. Firma Bertrand oferuje tego typu rozwiązania we wszystkich technologiach (PVC, drewno, aluminium, drewno-aluminium). Kolorystyka podobnie jak w systemach harmonijkowych dobierana jest pod indywidualne upodobania użytkownika.

foto5.jpg
psk1.jpg
psk2.jpg

DRZWI HARMONIJKOWE

foto6.jpg

Drzwi harmonijkowe firmy BERTRAND to rozwiązanie polecane klientom, którzy cenią sobie nietuzinkowe rozwiązania. System doskonale sprawdza się w dużych pomieszczeniach, zapewniając użytkownikom szerokie przejście. Skrzydła składając się w harmonijkę umożliwiają otwarcie się na ogród, taras czy też zniwelowanie granicy pomiędzy pomieszczeniami. Cała konstrukcja może mieć szerokość nawet kilkunastu metrów. Rozwiązanie to sprawdza się doskonale w budynkach użyteczności publicznej i komercyjnych. Drzwi harmonijkowe mogą być wykonane w różnych technologiach (aluminium, drewno).

FE PR EU PL v5

© 2016 BERTRAND. All Rights Reserved.