Bertrand Okna i Drzwi

Bertrand na kanale Houston Windows Experts

Na przełomie stycznia i lutego mieliśmy okazję wziąć udział w NAHB International Builders Show w Las Vegas. To tam poznaliśmy mnóstwo fantastycznych ludzi, w tym również Jeffa Ludy z Houston Windows Experts. Spośród wielu naszych produktów Jeffa zaciekawiły nasze drzwi przesuwne – produkt bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych. Postanowił więc podpytać naszego doradcę, Ariana, o tę grupę produktów, przy okazji nagrywając krótki materiał, który możecie zobaczyć poniżej. Wystarczy kliknąć w zdjęcie poniżej.

Czym jest NAHB International Builders Show? Jest to jedna z kluczowych imprez budowlanych na rynku amerykańskim. Oprócz produktów i eksponatów, które trzeba zobaczyć, IBS oferuje również najbardziej aktualną i innowacyjną edukację, jaką ma do zaoferowania branża. Dzięki zmodernizowanemu programowi edukacyjnemu obejmującemu ponad 100 sesji prowadzonych przez uznanych ekspertów z branży budowlanej z całego kraju oraz tematykę od sprzedaży i marketingu po budowę i kodeksy, stanowi doskonałe źródło wiedzy i bazę do pozyskania kontaktów biznesowych. 

Natomiast Houston Windows Experts to lokalna, rodzinna firma od dwunastu lat zajmująca się wymianą okien w Houston w stanie Teksas. Tworzy ją rodzina Ludy: Josh, Kayla, Sandra i Jeff. To właśnie ten ostatni jest twarzą kanału w serwisie YouTube. Houston Windows Experts ma dziś ponad 17 tysięcy subskrybentów, ale liczba rośnie, bo i kanał się rozwija, zdobywając przy okazji coraz większą popularność.

A więcej informacji na temat naszych drzwi przesuwnych i systemów tarasowych znajdziecie tutaj. 

Porozmawiaj o naszej ofercie

Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego

Polecamy artykuły

Okna drewniane potrafią wprawić w zachwyt niejedną osobę, ale mimo tego większość klientów nie decyduje się na ich zakup. Nie…

Prawdziwi bohaterowie nie noszą peleryny. Chociaż jest to już dość oklepany frazes, to jednak w tym wypadku tak bardzo prawdziwy….

Czyste okna to wizytówka każdego domu. Niestety, osiągnięcie idealnie czystych szyb bez smug może być wyzwaniem. Przygotowaliśmy dla Was kilka…