Bertrand Okna i Drzwi

Marzenie z Bertrand w tle

Każdy ma jakieś marzenia. Mniejsze lub większe. Wspólnym marzeniem naszego klienta oraz jego małżonki był wyjątkowy dom. Mieli wizję tego, jaki miał przybrać kształt i w jakiej okolicy miał się znajdować, natomiast…potrzebowali jeszcze produktów. I wtedy właśnie trafili na firmę Bertrand.

Budowa domu to spora inwestycja i równie spory projekt. W tej sytuacji niczego nie można zostawić przypadkowi. Nie mamy obowiązku znać się na wszystkich produktach, które potrzebujemy przy realizacji tego marzenia, wobec czego bardzo często polegamy na doświadczeniu i wiedzy specjalistów. I tutaj młode małżeństwo pochodzące z Wejherowa miało wyjątkowe szczęście. Dlaczego?

Albowiem trafili pod skrzydła naszego Doradcy Klienta Premium, Roberta. To człowiek, który od szesnastu lat pracuje w naszej firmie. Facet zna nasze produkty jak własną kieszeń. Lecz przede wszystkim, oprócz ogromnej wiedzy, ma również sporą dozę empatii i świetny gust. Robert to profesjonalista, który najpierw bardzo dokładnie poznał oczekiwania swoich klientów, a następnie przystąpił do działania. Efekt? Naprawdę powalający.

W domu, który znajduje się dosłownie „rzut beretem” od naszej firmy, znajdują m.in.: okna plastikowe w systemie kombi system plus wyposażone obowiązkowo w dodatkową płetwę antywłamaniową. Chodziło o to, by nasi klienci mieli całkowite poczucie bezpieczeństwa, a okna w tym systemie są naprawdę bardzo ciężkie do sforsowania. Nie bez powodu te wyroby poleca Związek Policjantów w Niemczech.

Dodatkowo, szyku i elegancki dodają drzwi przesuwne Smoovio, z których rozpościera się absolutnie przepiękny widok na panoramę miasta. Dodatkowo nasi klienci zdecydowali się na drzwi aluminiowe z obustronną nakładką oraz specjalnym guzikiem oraz bramę garażową. To była naprawdę kompleksowa usługa, lecz – co najważniejsze – zrealizowana zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. To ich zdanie i spojrzenie na efekt końcowy było tutaj kluczowe.

– Jest dokładnie tak, jak sobie wyobrażaliśmy – mówią zgodnie, co jest i dla Roberta, i naszej firmy przepiękną nagrodą. Zobaczcie sami! 

Porozmawiaj o naszej ofercie

Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego

Polecamy artykuły

Czy można zdobyć najwyższy szczyt na świecie…nie wyjeżdżając przy tym z Polski? Można! Trzeba jednak przejechać się do Warszawy i…

Do gamy znanych i sprawdzonych produktów firmy dołączyły nowe. Chcemy Wam je przedstawić, bo, zapewniamy, są to naprawdę warte uwagi…

Tegoroczna edycja targów NAHB International Builder’s Show rozpocznie się za niespełna dwa tygodnie. Nasza firma już po raz szósty pojawi…