Bertrand Okna i Drzwi

Okna i drzwi – na co zwrócić uwagę podczas kupna – Bertrand

Szukając okien lub drzwi chcemy mieć gwarancję, że produkt będzie nam służył przez wiele lat. Jak zatem upewnić się, że okna które oferuje nam sprzedawca będą niezawodne? Przed wyborem stolarki warto zapoznać się z sukcesami firmy, z historią marki czy też z certyfikatami które zostały przyznane dla okien danego producenta.

Doświadczenie gwarancją branżowej wiedzy

Lata doświadczenia niezależnie od dziedziny sprawiają, że stajemy się specjalistami. Nie bez podstaw mówimy, że trening czyni mistrza. W 1969 roku Neil Armstrong jako pierwszy człowiek stanął na Księżycu. Był to początek marzeń człowieka o zdobywaniu kosmosu na wielką skalę. Pół wieku później człowiek wysyła sondy do odległych galaktyk, bada powierzchnie innych planet oraz planuje wyprawę na Marsa. Dlaczego wieloletnia historia jest tak ważna? Ilość wypraw w kosmos, czy też ilość zamontowanych okien i drzwi, przekładają się na specjalistyczną wiedzę. Dlatego przed zakupem warto zadać sobie pytanie, czy chcemy powierzyć nasze bezpieczeństwo i komfort firmie o bogatym doświadczeniu czy firmie, która dopiero uczy się na błędach.

Ambitne realizacje – wyzwanie tylko dla najlepszych

Architekci często zaskakują producentów okien swoimi projektami. Niestandardowe konstrukcje, wielkogabarytowe okna oraz budownictwo zabytkowe – to wyzwania tylko dla niektórych producentów. Wyjątkowe realizacje wymagają pełnego zaangażowania pracowników, nowoczesnych technologii oraz doświadczenia w podobnych projektach. Dotychczasowe realizacje mogą być dla nas wskazówką. Sprawdzajmy, czy producent chwali się zdjęciami swoich okien i drzwi. Pamiętajmy, że najlepsi architekci korzystają z rozwiązań najlepszych producentów.  

Bądź spokojny o jakość produktu

Kolejnym sposobem na sprawdzenie rzetelności oferowanych produktów jest zapoznanie się z certyfikatami oraz nagrodami, jakie posiada producent. Chcesz mieć pewność dotyczącą termoizolacyjności okna? Certyfikat Passivhaus wydawany jest tylko dla okien o najwyższych standardach energooszczędnych. Okno posiada certyfikat w klasie RC 2? Bądź spokojny o bezpieczeństwo swoje i najbliższych. W branży stolarki okiennej certyfikaty to jedna z najważniejszych informacji dla kupującego. Nie musisz ufać sprzedawcy, który w pięknych słowach opisuje swoje okna. Certyfikaty to fakt, bezpośrednie potwierdzenie wysokiej jakości okien.  

Certyfikaty zawierają istotne informacje techniczne o oknach.

Wieloletnia tradycja najwyższej jakości

Nasi siatkarze dwukrotne mistrzostwo świata zawdzięczają ciężkiej pracy, połączeniu młodości z doświadczeniem oraz konsekwentnej pracy na treningach. Wieloletnie przygotowania zaowocowały doskonałą grą, której efektem są złote medale. Na nagrody w branży stolarki okiennej również trzeba pracować latami. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii, wprowadzanie innowacji oraz doświadczony zespół pracowników składają się na najwyższą jakość. Każdy z nas chciałby poświęcić więcej czasu na wybór designu okna. Brak obaw o bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania okien pozwala oszczędzić czas, tak bezcenny przy budowie domu. Nie musimy zastanawiać się, czy okno po kilku miesiącach będzie szczelne, czy ochroni nas przed zimnym wiatrem lub atakiem włamywaczy.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Pamiętajmy, że certyfikaty i nagrody nie tylko zdobią ściany w salonach producentów. To ważna informacja, która mówi o jakości produkowanych okien i drzwi. Każdy z nas chce być pewien, że jego okna i drzwi będą niezawodne, dlatego warto zaufać firmom, dla których jakość okien i drzwi jest najważniejsza.

Porozmawiaj o naszej ofercie

Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego

Polecamy artykuły

Lato w pełni, a to oznacza więcej czasu spędzanego na świeżym powietrzu, relaksując się na tarasie lub balkonie. Aby te…

Z radością informujemy, że do naszej oferty dołączyły najnowsze systemy aluminiowe od firmy Cortizo. Te innowacyjne okna i drzwi przesuwne…

Wybór odpowiedniego rodzaju szkła do okien jest kluczowym elementem wpływającym na komfort, bezpieczeństwo oraz efektywność energetyczną budynku. Dodatkowo właściwy dobór…