ULTRATHERM Ultima

wood_alu_ultratherm_ultima_1.jpg

Okno ULTRATHERM ULTIMA cechy charakterystyczne:

01
prostokątne kształty
02
nakładka skrzydła zlicowana z powierzchnią ościeżnicy od wewewnątrz i na zewnątrz
03
głębokość systemu 124,5 mm
04
bogaty asortyment gatunków drewna
05
trzy- lub czteroszybowe szklenie
06
3 linie uszczelnienia
07
zabezpieczenia antywłamaniowe
08
dodatkowy materiał termoizolacyjny w skrzydle i w ramie
09
Uw od 0,69 W/m2K
wood_alu_ultima_photo1.jpg
wood_alu_ultima_photo2.jpg
wood_alu_ultima_photo3.jpg
wood_alu_ultima_photo4.jpg
wood_alu_ultima_photo6.jpg
wood_alu_ultima_photo5.jpg

Ultratherm Ultima to okna drewniano-aluminiowe. Wraz ze swoimi cechami oraz designem tworzą niepowtarzalny system na rynku polskim. Żaden producent nie oferuje takiego okna w Polsce.

Należą do rodziny Passive Series. Wyjątkowe zarówno w parametrach technicznych (rewelacyjne współczynniki termoizolacyjności i izolacyjności akustycznej), cechach fizycznych (bardzo wysoka odporność na czynniki zewnętrzne) jak i designie. Posiadają obustronnie zlicowaną powierzchnię skrzydła i ościeżnicy, dzięki czemu zawiasy nie są widoczne. Nowoczesna forma okien idealnie wpasuje się w projekty architektoniczne naszych Klientów.

Firma BERTRAND jest ambasadorem Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego. Tym bardziej jest dla nas ważne, aby nasze produkty spełniały najbardziej restrykcyjne wymagania. Takie są okna Ultratherm Ultima. Przeznaczone są do budynków energooszczędnych, pasywnych, co jest potwierdzone certyfikatem Instytutu Techniki Okiennej w Rosenheim oraz Instytutu Domów Pasywnych w Darmstadt. Głębokość systemu to aż 124,5 mm. Okna spełniają najwyższe oczekiwania wobec nowoczesnych konstrukcji okiennych.

W 2014 roku okna Ultratherm otrzymały nagordę od kapituły Ekskluzywnej Stolarki VIP za „Unikalne innowacyjne energooszczędne okno drewniano-aluminiowe. Najlepsze rozwiązania”. Natomiast w 2016 roku okno Ultratherm Ultima otrzymało Złoty Medal Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma w Poznaniu.

WIDOK Z WEWNĄTRZ

WIDOK Z ZEWNĄTRZ

Przekroje
Dostępne wersje Standard lub Qube

Kolorystyka okien i drzwi

Poznaj szeroką paletę kolorów dostepną dla Klientów marki Bertrand

image

FE PR EU PL v5

© 2016 BERTRAND. All Rights Reserved.