Bertrand Okna i Drzwi

Zdobienia nie tylko na oknach drewnianych

Dla jednego z naszych Klientów stworzyliśmy niezwykłe okna z PVC (plastiku). Dlaczego niezwykłe? Gdyż wizualnie wyglądają jak okna drewniane.

Nie zawsze w Waszych inwestycjach możecie użyć drewna. Wtedy wychodzimy na przeciw Waszym potrzebom i tworzymy produkty które spełnią Wasze wymagania w często trudnych inwestycjach konserwatorskich. Poniżej w  galerii widoczne są ciekawe detale architektoniczne w postaci zdobień oraz szprosów. Jeśli jesteście w trakcie remontu lub budujecie dom który ma charakterem przypominać budynki z poprzednich epok, nasi eksperci pomogą Wam dokonać odpowiedniego wyboru z szerokiej gamy produktów marki Bertrand.

Przejdż do zakładki kontakt i zapytaj eksperta Bertrand: KONTAKT

Porozmawiaj o naszej ofercie

Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego

Polecamy artykuły

Okna drewniane potrafią wprawić w zachwyt niejedną osobę, ale mimo tego większość klientów nie decyduje się na ich zakup. Nie…

Prawdziwi bohaterowie nie noszą peleryny. Chociaż jest to już dość oklepany frazes, to jednak w tym wypadku tak bardzo prawdziwy….

Czyste okna to wizytówka każdego domu. Niestety, osiągnięcie idealnie czystych szyb bez smug może być wyzwaniem. Przygotowaliśmy dla Was kilka…