Bertrand Okna i Drzwi

Dlaczego Smoovio jest świetnym wyborem?

Piękne, wyjątkowo szczelne i łatwe w obsłudze. Taki jest nowoczesny system przesuwny Smoovio, które znajdziecie w naszej ofercie. Naprawdę warto przyjrzeć się im z bliska. Zobaczcie sami dlaczego. 

Warto zacząć od tego, czym tak naprawdę jest system BERTRAND SMOOVIO. – Jest to system okien suwanych, który daje możliwość wykonania konstrukcji o dużych gabarytach – mówi nasz Doradca Klienta Premium, Robert Zwara. – System ten został stworzony od podstaw – zarówno profil i okucie. Dzięki takiemu zabiegowi system, prócz walorów użytkowych – wystarczy jedynie obrót klamką i skrzydło jest gotowe do przesunięcia – charakteryzuje się rewelacyjnymi parametrami termicznymi ponadto specjalne zaczepy, które są umieszczone na słupku, dają wysoką szczelność oraz podnoszą bezpieczeństwo – podkreśla Nasz Doradca.

Smoovio zamontowane u jednego z naszych klientów z okolic Wejherowa

Smoovio to rozwiązanie innowacyjne, designerskie i przede wszystkim bardzo wygodne w użytkowaniu. – Jego konstrukcja pozwala na częściowe zagłębienie progu w podłodze, co przekłada się na wygodę w użytkowaniu – podkreśla Robert Zwara.

OKNO PRZESUWNE SMOOVIO – ZOBACZ JAK DZIAŁA! 

Systemy przesuwne, coraz bardziej powszechne, są również bardzo praktyczne. Mając tradycyjne okna i drzwi przy urządzaniu mieszkania należy uwzględnić strefę otwierania skrzydła. Natomiast w przypadku systemów przesuwnych możemy zagospodarować przestrzeń bezpośrednio pod oknem. Dzięki temu uzyskujemy jeszcze więcej cennego, wolnego miejsca w swoim wnętrzu.

Ale Smoovio to nie tylko unikatowy design i oszczędność miejsca w naszym domu. To również wyjątkowa szczelność. W dotychczasowych systemach przesuwnych często komfortowa obsługa szła w parze z niską szczelnością. To się zmienia, albowiem dzięki innowacyjnemu mechanizmowi zamykania w nowym systemie przesuwnym SMOOVIO ewentualne nieszczelności zostały całkowicie wyeliminowane. Unikalne właściwości nowej przesuwki to efekt synergicznego połączenia takich elementów jak nowa konstrukcja elementów okuciowych, innowacyjna geometria profili oraz przemyślany kształt uszczelek.

To właśnie te uszczelki – pisząc kolokwialnie – „robią robotę”. Albowiem Precyzyjnie są bardzo precyzyjnie dopasowane, dzięki czemu przy zamkniętych drzwiach zapewniają najwyższy poziom uszczelniania i chronią przez wpływami atmosferycznymi. Inteligentne komponenty dokładnie wykonują swoją pracę, pozostając jednocześnie niewidocznymi dla oka. Specjalne systemy rolek i wyjątkowy mechanizm zamykania zapewniają zarówno płynne przesuwanie, jak i wspomnianą wysoką szczelność. Doskonale sprawdzą się zarówno w Polsce, ale i w miejscach, gdzie jest zimno bądź występują przeróżne zjawiska atmosferyczne – np. burze piaskowe.

Co istotne, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów system przesuwny Smoovio jest wyjątkowo trwały i odporny na warunki atmosferyczne. – Jest też dostępny w bardzo szerokiej palecie kolorystycznej – podkreśla Robert Zwara. – W połączeniu z nowoczesnym wzornictwem oraz płynnemu i lekkiemu działaniu jest często wybieranym rozwiązaniem – mówi nasz kolega.

ZALETY SMOOVIO

  • komfortowa obsługa
  • oszczędność przestrzeni
  • wygoda
  • ochrona przed wiatrem
  • wodoszczelność
  • wysoka izolacja termiczna
  • wysoka izolacja akustyczna
  • design

Więcej o naszych systemach przesuwno – tarasowych znajdziesz tutaj: Systemy Tarasowe (bertrand.pl)

Porozmawiaj o naszej ofercie

Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego

Polecamy artykuły

Wybór odpowiednich okien dla swojego domu może być jednym z najważniejszych kroków w procesie budowy, remontu lub modernizacji. Albowiem okna…

W kolejnej odsłonie cyklu przedstawimy Gabrielę, czyli naszą nową technolog na produkcji drewna, która dołączyła do zespołu Bertrand ok. 2…

W naszym stałym cyklu #ludziebertrand poznajcie Rafała, naszego znanego i lubianego Team Leadera Działu Sprzedaży Obiektowej. Jak trafiłeś do firmy…