Bertrand Okna i Drzwi

Rozwiązania Bertrand w Gdyni. Gdzie można nas zobaczyć?

Kolejnym punktem naszej produktowej wycieczki po Trójmieście jest najmłodsza, acz dynamicznie rozwijająca się Gdynia. Zacznijmy od okolic nieco oddalonych od ścisłego Centrum, na którym tym razem zakończymy.

Pierwsza inwestycja, której się przyjrzymy – Polanki – położona jest w największej (pod względem powierzchni) dzielnicy miasta – Chwarzno Wiczlino. Jej wykonawcą jest firma Hossa. W tej zacisznej, pełnej przestrzeni okolicy znalazło się wiele stylowych zabudowań, w których zastosowane zostały rozwiązania z serii BB Line (PVC). Poniżej możecie zobaczyć, jak pięknie prezentują się razem. 

Pozostając w klimacie lokalizacji oddalonych od miejskiego zgiełku, przenosimy się do tej położonej niemal przy granicy z SopotemNowe Kolibki, bo o nim mowa, to projekt dewelopera Invest Komfort, w którym zobaczyć można takie produkty oferowane przez naszą firmę jak: okna aluminiowe MB-70MB-45 oraz MB-SR50okna drewniane Strongline (z 3 liniami uszczelnienia) oraz Softline XL. Trzeba przyznać, że te modernistyczne zabudowania wkomponowane w zieloną okolicą naprawdę cieszą oko. 

Przyszła pora na obiekty położone w rejonie dzielnic Redłowo i Wzgórze Świętego Maksymiliana. Pierwszy z nich, Modern Tower inwestora Atal, powstał w bezpośrednim sąsiedztwie znanych gdyńskich obiektów sportowych. W mury tych wysokich, nowoczesnych zabudowań wkomponowane zostały okna PVC Kombisystem oraz okna aluminiowe MB-78MB-70MB-86 i MB-77. Kolejny to niezwykle estetyczny kompleks budynków – Alvarium autorstwa dewelopera SEMEKO –  zlokalizowany zarówno blisko punktów komunikacyjnych jak i zasobów naturalnych, w tym lasu czy plaży. Jakie produkty oferowane przez firmę Bertrand można tam znaleźć? Cenione okna PVC z gamy Kombisystem oraz okna aluminiowe, w tym m.in. MB-70 czy MB-78. Obie lokalizacje robią niemałe wrażenie i mamy nadzieję, że podobają się Wam tak samo jak nam.

A teraz czas na zapowiadane na samym początku centrum. W jego regularnie modernizowanej części w pobliżu gdyńskiego portu powstały piękne, bardzo nowoczesne apartamenty Portova wspomnianej już firmy Invest Komfort. Wymieniamy ten projekt oczywiście dlatego, że udział w nim miały nasze produkty, w tym okna drewniane Strongline 92 w wariancie Master. Design całości idealnie komponuje się z okolicą, oddając nowoczesny charakter miasta.

Na tym zakończymy, jeżeli jednak jesteście ciekawi innych naszych realizacji – zapraszamy do śledzenia nowości w mediach społecznościowych.

Porozmawiaj o naszej ofercie

Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego

Polecamy artykuły

Wybór odpowiednich okien dla swojego domu może być jednym z najważniejszych kroków w procesie budowy, remontu lub modernizacji. Albowiem okna…

W kolejnej odsłonie cyklu przedstawimy Gabrielę, czyli naszą nową technolog na produkcji drewna, która dołączyła do zespołu Bertrand ok. 2…

W naszym stałym cyklu #ludziebertrand poznajcie Rafała, naszego znanego i lubianego Team Leadera Działu Sprzedaży Obiektowej. Jak trafiłeś do firmy…